FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 17:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lis 2013, o 19:05 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Padi napisał(a):
Łoli napisał(a):
*bry* Witam wszystkich "wielbicieli" Inawery :)

Kogo ja tutaj widzę?!? ;-)


"NOI"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2013, o 19:20 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Padi napisał(a):
Łoli napisał(a):
*bry* Witam wszystkich "wielbicieli" Inawery :)

Kogo ja tutaj widzę?!? ;-)


Wróci jak zmieni awatar na bardziej poważny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2013, o 20:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Ceberebek napisał(a):
Ale fajnie jest go mieć-żeby pamiętać od kiedy człowiek stał się "szczęśliwszy"-co po 25 latach palenia 40 mocnych fajek dziennie-robi wrażenie *yahoo*

EDUT:u @Elżunia widzę,że ma nie reklamujący niczego,ale po wejściu na odnośnik-strona każe mi wyłączyć blokowanie reklam-które zmieniłem w adblocku-ale nic to nie daje





Bo musisz wyłączyć Ad Block zamknąc stronę i urochomić ją raz jeszcze ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2013, o 20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2013, o 12:14
Posty: 16
Nic to nie dało.
Dobra-dam sobie spokój.
Dzięki za podpowiedzi *oj*

_________________
ObrazekJeszcze świeżak...Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2013, o 20:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
No z tego co pamiętam tam musisz się zalogowac nickiem takim samym jak na forum by korzystać z tej stronki,ona tez służy do robienia swoich banerów ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2013, o 20:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2013, o 12:14
Posty: 16
Hmmm..a teraz jest licznik *yahoo*

_________________
ObrazekJeszcze świeżak...Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2013, o 18:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
Witam Serdecznie Wszystkich :oops: jestem ,,nowa,,
Powiem Wam nieskromnie iż uważam się za ,,weterankę,, e-chmurzenia, a to dlatego bo przygodę z e-paleniem rozpoczęłam dokładnie 20.09.2009 roku we wielkich ,, męczarniach,,z ciągle zalewającymi się bateryjkami liquidem chery- jedynej dostępnej w tym czasie dla mnie firmy na literę Colinss. Oj ciężko było ach! Były i analogi, aż do momentu kiedy odkryłam pewien smak .aromat , wcześniej ,,przyznam się,, w helatach a potem oczywiście w bazie uniwersalne, uwielbiam ten aromat, nieraz do bazy dodaję Ethyl Maltolu, tak naprawdę do mojej BTU 12mg/ml nie potrzeba nic dodawać. *smoke*

Przeglądając FORUM INAWERY trafiłam na opinie testerów odnośnie absolutu DARK TOBACCO , odkryłam że dotarłam do żródła!! *yahoo* , ale jednocześnie zdziwiłam się ogromnie ilu testerom ten aromat nie odpowiada! , a jeszcze do tego samemu Szefowi !
zaczęła mnie prześladować obawa czy aby BTU nie zniknie? A jeszcze do tego nie widzę na sklepie DARK TOBACCO , to właśnie obawa o ,,mój aromat,, pchnęła mnie do bycia ,,świeżakiem,, na forum na ,,Naszym Forum,, myślę że zwolenników tego aromatu jest jednak wielu, czekam na wsparcie i akceptację.

Podoba mi się opis Testera ,,redfun,, w opisach DARK TOBACCO – brawo!
Graella

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2013, o 21:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Graella witaj miło ;) :D

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 20:23 
Offline

Dołączył(a): 13 gru 2013, o 19:53
Posty: 1
Witam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie!
Pierwszy raz zrobiłem zakupy w Inawera i jestem pod wrażeniem.
Czasami moje komentarze znajdziecie na blogu SCH. Sygnowane są moim imieniem Janusz.
Poza tym udzielałem się trochę na "trawniku".
Obudziłem tamte forum tytułem "Pobudka - Komisja Europejska zamierza zakazać e-papierosa".
Administratorzy nazwali mnie spamerem :lol:
Mam nadzieję, że Wielki Brat w postaci Krzywho, MLoger, zbycho i rycho nie rządzi na tym forum?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 20:52 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
janu3 napisał(a):
Mam nadzieję, że Wielki Brat w postaci Kszywho, MLoger, zbycho i rycho nie rządzi na tym forum?


Mój ulubiony moderator Kszywho już kiedyś został przeze mnie nazwany dosadnie. Podkreśliłem to największą z możliwych wielkości czcionek i jaskrawym kolorem. Nie będę cytował dosłownie, ale brzmiało to dokładnie tak: D******z H*******a.
Oj dostało mi się wtedy od was za brak szacunku dla moderatora.
Wcale bym się nie zdziwił jakby pod innym nickiem dalej wchodził nam w tyłek. Taka już jest jego natura, o czym dosadnie pisał Adamow nazywając go czule "Stasiek z Wronek" . MLOger, zbycho i rycho to już chyba moderatorzy z epoki "poirkowej".
Kto rządzi na tym forum? Chyba nikt. Przez bardzo długo nie był potrzebna ani Irka, ani ardbega, ani daro interwencja, także możemy powiedzieć że rządzi u nas (bo to jest i nasze i wasze forum) szeroko pojęta kultura.
Oczywiście jakieś takie małe ryski się pojawiają, ale bardzo łatwo je spolerować.
Pragnę przypomnieć że mamy tutaj na forum, już trochę przykurzony temat:
http://www.inawera.com/forum/viewtopic.php?f=58&t=2583,
gdzie w sposób udokumentowany screenami z zielonego można spokojnie pokazywać pracę zielonych moderatorów.
Utworzyłem ten temat nie z zemsty nad nimi, tylko z zemsty za spaskudzenie czegoś co było bardzo przydatne wszystkim, i nam producentom/sprzedawcom, nowym i starym waperom.
Serdecznie witamy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL