FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 22:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lis 2013, o 22:47 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
@ulrykus
witaj, czas najwyższy ;)

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2013, o 02:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
ardbeg napisał(a):
marekk62 napisał(a):
Witam również!
[...]
I tak doszedłem do wniosków identycznych z "tubylcami" :)... Faktycznie jest to tuba jedynie i prywatne poletko paru gamoni...
Pozdrawiam Marek

Witaj ;)
Na dzień dobry - kubeł zimnej wody.
Dokonałeś uogólnienia - nie wszyscy tu mają takie wnioski.
Tuba i prywatne poletko - owszem, jeżeli chodzi o niektóre aspekty zarządzania trawnikiem.
Zarządzanie forami nie jest łatwe, nie ma świętych reguł co do ich prowadzenia. Aspekt subiektywny wcale w tym nie pomaga. A jak jeszcze wchodzi w grę kasa ... (moderator-dostawca).
Pominąłeś natomiast grupę osób chętnie pomagających w sprawach technicznych (jak to zrobić), pominąłeś grupę modderów starających się wykonać coś nowego własnymi siłami. Co z wyszukiwaczami nowych modeli sprzętu, testerami i etatowymi malkontentami?
Google po wpisaniu "forum e-papierosy" w pierwszym linku kieruje na trawnik. Chcesz czy nie, pierwsze kroki nowych użytkowników będą skierowane właśnie tam. Po raz n-ochnasty ktoś będzie z uporem maniaka odradzał zakupy na Allegro szczególnie podejrzanych produktów. Znowu będzie płacz nad ukręconą bateryjką, cieknącym parownikiem, futrzakiem zamiast aromatycznej chmurki.
Naprawdę doceniam ciężką i niewdzięczną pracę wielu userów. Nie przysłoni tego arogancja niektórych moderatorów - ich wypowiedzi czytam, gdy wnoszą coś do tematu.
Spróbuj wejść w ich buty - większość newbies nie zadaje sobie trudu czytaniem regulaminu, łamią go i dziwią się, dlaczego komuś się to nie podoba.
Jestem tam częstym gościem. Moja opinia nt. zarządzania jest moją opinią, nie rzucam jej w twarz publicznie na trawniku, nie staram się "na złość" postępować wbrew regulaminowi.

Nie prowadzę, nie pochwalam "krucjaty" przeciwko trawnikowi. Peanów na chwałę zielonego też pisał nie będę.

Na naszym forum deklaracja niechęci do trawnika nie jest warunkiem czynnego uczestnictwa.

Być może niebawem również zostanę nazwany "gamoniem Inawery". Trudno.


ardbeg poniekąd masz rację. Jest tam wielu ludzi pomagających. Sam swego czasu mocno się udzielałem w wątku dla początkujących bo mając świeżo w pamięci moje problemy, chciałem zaoszczędzić ludziom nerwów.
Zarządzanie forum, to też nie jest "betka". Ale brak konsekwencji w zarządzaniu to już jest... nie jest fajne. Wiesz za co ostatnio dostałem warna? Moderator połączył dwa wątki gdzie jeden dotyczył przepisów, a drugi dyskusji nad konkretnym aromatem. Odezwał się człowiek, który założył wątek od przepisów, że się burdel zrobił, a ja napisałem że to "zasługa" moderatora bo dyskusja apropos aromatu była w innym wątku. Posty zniknęły, a ja dostałem warna za "donos" na moderatora w otwartym wątku. Pouczenie przesłane na PW brzmiało "Jak masz problem z modem, to zgłoś wiadomością prywatną". Według mnie przynajmniej 30 innych postów tego dnia ze spamem i obraźliwymi komentarzami zasłużyło na warna, ale jakoś się obeszło. A wiesz dlaczego - bo chyba jestem tam na cenzurowanym. Strasznie pilnują moich postów odkąd napisałem, że sprzedawca nie powinien być moderatorem. Dlatego na zielonym pojawiam się, czasem komuś coś podpowiem, czasem na PW zagadam, ale zawsze mam uczucie, jakby ktoś mi na klawiaturę patrzył. Komuna już minęła, ale gdzie niegdzie wolność słowa to tylko slogan.
Pozdrawiam

A żeby nie było spamu i żeby ardbeg nie dał mi ostrzeżenia, witam serdecznie nowych na forum Inawery i życzę udanych doznań smakowych zarówno gotowców jak i własnych mieszanek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2013, o 22:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2013, o 19:29
Posty: 4
Lokalizacja: Dębica
Witam wszystkich.
Po długim wahaniu się - dam radę czy nie z e-papierosem, podjałem decyzję -spróbuję.
21 września dotarł do mnie zamówiony zestaw 2xVisionCC+eGo-T - zalałem wkłady i po 18 latach palenia całkowicie odstawiłem analogi.
Okazało się to łatwiejsze niż mi się wydawało i załuję ze dawno nie przesiadłem się na "e-buchy" :lol:
Po około miesiacu dokupiłem sobie Spinnera 1300 + VisionVT DualCoil 2.2Ohm, który z racji ilości przepalanego liquidu i gabarytów służy mi raczej do delektowania się e-paleniem w domu, a Vision-y CC na codzień w pracy, samochodzie...
Od samego początku używam bazy Inavery VPG 18 + aromaty (obecnie Menthol, Mix Mietowy, Czarna Porzeczka - takze Inavery) i sam robię liquid.
Pozdrawiam
Dominik.

_________________
Vision CC+ Joytech eGo-T, VisionVT+ Spinner 1300


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2013, o 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Witaj milutko ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2013, o 01:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
RamzesII napisał(a):
Witam wszystkich.


Witaj Dominiku!
Miło, że do Naszej Społeczności dołączył kolejny Ziomal z Podkarpacia! :)

ps.
próbujemy się skrzyknąć na 'trawniku' - na 'Spotkanie Integracyjno-Zapoznawcze Braci Chmurzącej Rzeszowa&Okolic" *drunk*
więc jeśli ktoś z Was byłby chętny (a na razie tłumów nie widać :mrgreen: ), to zapraszam.
Planowany termin - najbliższy piątek 22.11 (godz. do ustalenia), miejsce - rzeszowski rynek.

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2013, o 09:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2013, o 19:29
Posty: 4
Lokalizacja: Dębica
elPetto napisał(a):
RamzesII napisał(a):
Witam wszystkich.


Witaj Dominiku!
Miło, że do Naszej Społeczności dołączył kolejny Ziomal z Podkarpacia! :)

ps.
próbujemy się skrzyknąć na 'trawniku' - na 'Spotkanie Integracyjno-Zapoznawcze Braci Chmurzącej Rzeszowa&Okolic" *drunk*
więc jeśli ktoś z Was byłby chętny (a na razie tłumów nie widać :mrgreen: ), to zapraszam.
Planowany termin - najbliższy piątek 22.11 (godz. do ustalenia), miejsce - rzeszowski rynek.

Dzięki za zaproszenie, ale nie dam rady w tym terminie. Aczkolwiek miło się czyta ze probujecie zintegrować towarzystwo, a kazda okazja dobra by się *drunk* :)

_________________
Vision CC+ Joytech eGo-T, VisionVT+ Spinner 1300


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2013, o 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2013, o 12:14
Posty: 16
To i ja się przywitam *good*
*bry*

_________________
ObrazekJeszcze świeżak...Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2013, o 14:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Ceberebe napisał(a):
To i ja się przywitam *good*
*bry*


Witaj!
Fajnie, że do Nas dołączyłeś - jednak Twoje 'zdjęcie legitymacyjne/wizytówka'
wcale mi się nie podoba
, zwłaszcza w kontekście niedawnych ataków
medialnych na środowisko e-p! :evil:

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2013, o 15:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2013, o 12:14
Posty: 16
A teraz może być? *BOJE SIE*

_________________
ObrazekJeszcze świeżak...Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2013, o 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Ceberebe napisał(a):
A teraz może być? *BOJE SIE*


Noooo - na tym to już super wyszedłeś! :D

Dzięki za szybką reakcję!

Na forach, gdzie zbiera się Brać Chmurząca - staramy się unikać publikowania/reklamy treści,
które mogą zaburzyć szeroko rozumiany interes naszego środowiska, jak i zwyczajne poczucie taktu i smaku poszczególnych użytkowników.

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL