FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 08:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 paź 2013, o 23:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
dziq napisał(a):
Mieszałem już wcześniej z różnym skutkiem, niektóre samogony smakowały, inne zaliczały WC, ale przeważnie zaopatrywałem się w gotowce. Dopiero teraz mieszanie odkryłem na nowo, dzięki "cierpliwości" jaką sugeruje Irek, wychodzą naprawdę smaczne lq.
Także jeszcze raz witam wszystkich starych i nowych użytkowników forum Inawera :D .


Witaj!

Ja w temacie 'chałupniczej produkcji' płynów jestem bardziej zapalczywy - bo jeszcze ani kropli nie wylałem do zlewu/WC :mrgreen:
Jednym z powodów uaktywnienia mojej działalności wśród Społeczności tego forum - jest próba nauczenia się tej 'waperskiej cierpliwości' - bo w tej kwestii to za bardzo narwany jestem i nie daję za długo pożyć płynowi w butelce. :D


dziq napisał(a):
Ps.@elPetto, zawsze podobał mi się Twój podpis na "trawniku"
"Pedro del Smrodes Analogos Finito Terras Manual el Petto"
Pozdrawiam


Aaaaa - dziękuję, dziękuję!
To taka wersja skrócona (dla urz.meldunkowego ) - bo po 'waperskim bierzmowaniu' doszło jeszcze:
"... Delicioso Liquidos Maceratos" :lol:

ps. uuuuu...a to niespodzianka: nie ma śmiacia!
Muszę trochę spoważnieć - ze względu na limit uśmieszków we wpisie! ;)

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2013, o 00:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Witam wszystkich
Jako, że wątek przywitań się pojawił, to ja też mogę być mniej anonimowy 8=)
Przygodę z Inawerą rozpocząłem 2012.02.03 (pierwsze zamówienie) a więc już grubo ponad półtora roku temu i 2 miesiące od początku chmurzenia.
Na forum Inawery trafiłem przypadkiem miesiąc później 2012.03.03 - dokładnie miesiąc 8=)
Przypadkiem, ponieważ było to pokłosie "afery", którą próbowano nakręcić na trawniku odnośnie bazy Universal. Jak można zobaczyć po moim wpisie, to lekko dałem się wkręcić. No ale i Irek wtedy w słowach nie przebierał 8=). Dopiero gdy poznałem trochę kulisy tej zabawy zrozumiałem jego nadzwyczajną ekspresję.
Fajnie jest tworzyć coś nowego, gdzie można wyrażać swoje opinie bez strachu na ban lub ostrzeżenie (właśnie kolejne zaliczyłem na ... wiadomo gdzie).
Mam nadzieję, że latem, jak trochę spokojniej będzie po tych wszystkich zmianach obecnych i przyszłych, uda się zorganizować jakoś spocik testerski przy grillu 8=)

Pozdrawiam
Grzech


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2013, o 23:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2013, o 23:02
Posty: 15
Lokalizacja: pomorskie
Witam.
Pozdrawiam.
Będę tu częściej.
Seba >egg24<


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2013, o 21:52 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2013, o 17:19
Posty: 1
Witam wszystkich pufających.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2013, o 00:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2013, o 19:30
Posty: 130
Lokalizacja: Lublin
Witam Wszystkich e-palących.

Łukasz *inawera*

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2013, o 13:26 
Offline

Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:14
Posty: 1
Lokalizacja: Zielonka
Witam również!
Ja trawniku jestem jako "marek_k62"... ale pewnie już niedługo. Jestem tam bo znalazłem je jako pierwsze szukając czegoś na temat. Szybko zaliczyłem warna. Później zamknięto post poddający w wątpliwość ofertę jednego sklepu. I tak doszedłem do wniosków identycznych z "tubylcami" :)... Faktycznie jest to tuba jedynie i prywatne poletko paru gamoni...
Pozdrawiam Marek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2013, o 13:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
marekk62 napisał(a):
Witam również!
Ja trawniku jestem jako "marek_k62"... ale pewnie już niedługo. Jestem tam bo znalazłem je jako pierwsze szukając czegoś na temat. Szybko zaliczyłem warna. Później zamknięto post poddający w wątpliwość ofertę jednego sklepu. I tak doszedłem do wniosków identycznych z "tubylcami" :)... Faktycznie jest to tuba jedynie i prywatne poletko paru gamoni...
Pozdrawiam Marek

Witaj na normalnym forum *beer* Zycze przyjemnej współpracy *good* *smoke*

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2013, o 15:12 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
marekk62 napisał(a):
Witam również!
[...]
I tak doszedłem do wniosków identycznych z "tubylcami" :)... Faktycznie jest to tuba jedynie i prywatne poletko paru gamoni...
Pozdrawiam Marek

Witaj ;)
Na dzień dobry - kubeł zimnej wody.
Dokonałeś uogólnienia - nie wszyscy tu mają takie wnioski.
Tuba i prywatne poletko - owszem, jeżeli chodzi o niektóre aspekty zarządzania trawnikiem.
Zarządzanie forami nie jest łatwe, nie ma świętych reguł co do ich prowadzenia. Aspekt subiektywny wcale w tym nie pomaga. A jak jeszcze wchodzi w grę kasa ... (moderator-dostawca).
Pominąłeś natomiast grupę osób chętnie pomagających w sprawach technicznych (jak to zrobić), pominąłeś grupę modderów starających się wykonać coś nowego własnymi siłami. Co z wyszukiwaczami nowych modeli sprzętu, testerami i etatowymi malkontentami?
Google po wpisaniu "forum e-papierosy" w pierwszym linku kieruje na trawnik. Chcesz czy nie, pierwsze kroki nowych użytkowników będą skierowane właśnie tam. Po raz n-ochnasty ktoś będzie z uporem maniaka odradzał zakupy na Allegro szczególnie podejrzanych produktów. Znowu będzie płacz nad ukręconą bateryjką, cieknącym parownikiem, futrzakiem zamiast aromatycznej chmurki.
Naprawdę doceniam ciężką i niewdzięczną pracę wielu userów. Nie przysłoni tego arogancja niektórych moderatorów - ich wypowiedzi czytam, gdy wnoszą coś do tematu.
Spróbuj wejść w ich buty - większość newbies nie zadaje sobie trudu czytaniem regulaminu, łamią go i dziwią się, dlaczego komuś się to nie podoba.
Jestem tam częstym gościem. Moja opinia nt. zarządzania jest moją opinią, nie rzucam jej w twarz publicznie na trawniku, nie staram się "na złość" postępować wbrew regulaminowi.

Nie prowadzę, nie pochwalam "krucjaty" przeciwko trawnikowi. Peanów na chwałę zielonego też pisał nie będę.

Na naszym forum deklaracja niechęci do trawnika nie jest warunkiem czynnego uczestnictwa.

Być może niebawem również zostanę nazwany "gamoniem Inawery". Trudno.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2013, o 15:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Witam i ja cieplutko wszystkich,choć nie zbyt śliczny i deszczowy dzionek ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2013, o 21:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2013, o 21:14
Posty: 85
Witam wszystkich serdecznie i ja :) forum przeglądam od jakiegoś czasu, wiec myślę ze przyszedł czas na to aby się w nim troszkę poudzielać :) życzę wszystkim pozytywnego kopa w płuco ;)

_________________
Boże kopnij w płuco albo teleportuj ! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL