FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 20:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 paź 2014, o 16:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
dziq napisał(a):
AndrzGdz napisał(a):
P.s Ja swojej dokladnej daty nie pamietam poniewaz mialem licznik na zielonym,ale mam tam dozywotni ban *yahoo* to nie mam wgladu jak dlugo walczę w tej nowej dyscyplinie *smoke*
Ale cos mi swita ze chyba dokladnie mam jubileusz 2 lat !!!


Prawie dobrze Ci świta Andrzejku ;) Masz 720 dni a jubileusz za jakieś 10 dni *beer*
U mnie tyle co na liczniku, chili ponad 4 lata :D

Ale mnie zaskoczyles ?
Jak sprawdziles na zielonym moj staż ? To sie pospieszylem bo juz kupilem i konsumuje *beer* 10 dni wczesniej to zadne przestepstwo swietowac.
A bys umial przeniesc moj licznik tutaj na moje konto ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2014, o 17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
Obrazek

Gratuluję również …
Twój ,,jubileusz,, skłonił mnie do sprawdzenia swojej daty , bo coś ta dziesiątka nie dawała mi spokoju :)
No i okazało się ze dziesiątka jest 03. 10. 2009. (dołączam fotkę) ale nie po to boże broń by reklamować firmę :evil: był moment gdzie najlepiej podała bym ich do sądu o odszkodowanie za ,,żylaki za uszami,, :lol: za dyskomfort podczas używania tego sprzętu! Był okropnie awaryjny, bezustanne wycieki , zalewanie , wreszcie w drugim modelu który miałam od nich – baterie z włącznikiem akustycznym ! włączały się wszędzie np. mężowi w kieszeni spodni :lol:
Po przez to że te e-petki były takie kiepskie to przestawianie się na pewno trwało dłużej , no ale udało się i mnie ! to już pięć lat … *yahoo*

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2014, o 17:14 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Graella napisał(a):
Obrazek

Gratuluję również …
Twój ,,jubileusz,, skłonił mnie do sprawdzenia swojej daty , bo coś ta dziesiątka nie dawała mi spokoju :)
No i okazało się ze dziesiątka jest 03. 10. 2009. (dołączam fotkę) ale nie po to boże broń by reklamować firmę :evil: był moment gdzie najlepiej podała bym ich do sądu o odszkodowanie za ,,żylaki za uszami,, :lol: za dyskomfort podczas używania tego sprzętu! Był okropnie awaryjny, bezustanne wycieki , zalewanie , wreszcie w drugim modelu który miałam od nich – baterie z włącznikiem akustycznym ! włączały się wszędzie np. mężowi w kieszeni spodni :lol:
Po przez to że te e-petki były takie kiepskie to przestawianie się na pewno trwało dłużej , no ale udało się i mnie ! to już pięć lat … *yahoo*


Ale macie wyniki. Tylko pozazdrościć. GRATULUJE.
Wstyd mi za mój słaby charakter i hybrydę.

:oops: *mur* *młot* :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2014, o 17:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Uuuu Graella, to chyba jeden z "lepszych wyników" na naszym forum, pięknie !! :) dziq staż bardzo ładny *beer* . U mnie blisko 800 dni, chili jakieś 2 lata i dwa miechy...ale co to jest przy waszych wynikach ;)
A dla Irka *bicz* za hybrydkę :lol: ;)

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2014, o 18:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
A dla Irka *bicz* za hybrydkę :lol: ;)


:lol: ja też *bicz* ,,robił to przy mnie,, :D

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2014, o 19:29 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Łolosie, gdzie mi smarkatemu do weteranów, owianych mgłą ponadtysiącdniowego chmurzenia ...

Ale widząc, że tak można, jakoś radośniej okadzam monitor *smoke*

Gratulacje dla wszystkich, którzy choć jednego analoga oddali za elektroobłoczek.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2014, o 19:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
ardbeg napisał(a):
Łolosie, gdzie mi smarkatemu do weteranów, owianych mgłą ponadtysiącdniowego chmurzenia ...

Ale widząc, że tak można, jakoś radośniej okadzam monitor *smoke*

Gratulacje dla wszystkich, którzy choć jednego analoga oddali za elektroobłoczek.


Puenta doskonała ardbeg i tego się trzymajmy *good* :D

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2014, o 19:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Ja też wszystkim zdrowo chmurzacym gratuluję ,niezaleznie od stażu bo każdy ma za sobą :D mały lub większy sukces :P ;) .I oby udało nam sie prócz czasu, okiełznać moc mieszanek i wapować z czystej przyjemności a nie głodu nicotynowego,

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Ostatnio edytowano 10 paź 2014, o 20:21 przez Elżunia, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2014, o 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
giena77 napisał(a):
Uuuu Graella, to chyba jeden z "lepszych wyników" na naszym forum, pięknie !! :) dziq staż bardzo ładny *beer* . U mnie blisko 800 dni, chili jakieś 2 lata i dwa miechy...ale co to jest przy waszych wynikach ;)


Grażynka jest w gronie Prawdziwych e-Weteranów i Pionierów Chmurzenia obok Marka (Mareckimt) i Darka (daro) *good*


daro napisał(a):
Sto lat z EP :mrgreen: *beer*


Teraz to już z górki poleeeeci! :lol:


Dziękuję za miłe i dobre słowo Wszystkim, którzy się tu wpisali ! (i jeszcze ew. wpiszą ;) )

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2014, o 20:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
inawera napisał(a):
Wstyd mi za mój słaby charakter i hybrydę.


To nie slaby charakter tylko wolnosc. Nie ma co demonizowac papierosow i nikotyny. Ani ich sie obawiac.
Ja pale co jakis czas dla kontroli i dla podtrzymania poczucia wolnosci - nie mam zadnego leku przez zapaleniem papierosa - nie pale, bo mi nie smakuje.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL