FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 19 mar 2024, o 07:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 cze 2012, o 21:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Witam
Nie będzie chyba e-palacza, który po spróbowaniu tego liquidu powiedziałby, że niesmaczny.
To jest strzał w dziesiątkę. Należałoby zabronić Inawerze produkowania tak smacznych płynów.
Suprise można wapować cały czas – i to jest jego jedyna wada :D
Nie nudzi się, a smak wędzonej śliwki w połączeniu z tytoniem jest rewelacyjny.
Nie można oderwać się od efajka. Bardzo udany płyn.
A i jeszcze jedno, nie ma co kupować w małych flaszkach, bierzcie od razu 60 ml.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2013, o 13:57 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 13:45
Posty: 246
Witam wszystkich jako nowy na forum i w miare nowy e paleniu ;)

Po przeczytaniu tylu pozytywnych opini o tym liquidzie zamowilem tez z kilkoma innymi na sprobowanie, i niewiem moze to tylko ja ale nie czuje tu zadnej sliwki, tymbardziej palonej czy suszonej, za to 100% magi jakbym z butelki przyprawy wlal :? odzczucia malzonki te same smak maggi, sprobuje wrocic do tego smaku troszke pozniej moze sie przekonam, ale dla mnie suprise bylo tylko ze w raczej mniej pozytywnym odczuciu.

Przepraszam za brak polskich znakow ale pracuje na czysto "angielskim" systemie bez mozliwosci uzywania innych znakow(blokada firmowa ;) )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2013, o 16:31 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
koninka napisał(a):
Witam wszystkich jako nowy na forum i w miare nowy e paleniu ;)

Po przeczytaniu tylu pozytywnych opini o tym liquidzie zamowilem tez z kilkoma innymi na sprobowanie, i niewiem moze to tylko ja ale nie czuje tu zadnej sliwki, tymbardziej palonej czy suszonej, za to 100% magi jakbym z butelki przyprawy wlal :? odzczucia malzonki te same smak maggi, sprobuje wrocic do tego smaku troszke pozniej moze sie przekonam, ale dla mnie suprise bylo tylko ze w raczej mniej pozytywnym odczuciu.

Przepraszam za brak polskich znakow ale pracuje na czysto "angielskim" systemie bez mozliwosci uzywania innych znakow(blokada firmowa ;) )


To jest też normalne zjawisko. Każdy smak odbiera indywidualnie.
Przykład: Podpatrywałem dzisiaj jakie stężęnia baza/aromat robili testerzy testując aromat S'Camel.
Prawie wszyscy 1 kropla na 1 ml.
Mareckimt - 4 krople na 10 ml. Czyli 0,4 gtt na 1 ml.
I bądź tu człowieku mądry i zrób e-liquid taki aby każdemu smakował.
Proponuje do e-liquidu dodać aromatu "suszona śliwka" w ilości takiej aby "Suprise" smakował.
Proszę koniecznie pamiętać o min. 7 dniach leżakowania.
Pozdrawiam.
Irek.

Polskie znaki. Też nie problem. Jak jadę trochę odpocząć w Hiszpanii to muszę wziąć ze sobą laptopa. A jak nie wezmę i kożystam z komputera kolegi to piszę "polskie czcionki poza zasięgiem".


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2013, o 08:54 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 13:45
Posty: 246
inawera napisał(a):
koninka napisał(a):
Witam wszystkich jako nowy na forum i w miare nowy e paleniu ;)

Po przeczytaniu tylu pozytywnych opini o tym liquidzie zamowilem tez z kilkoma innymi na sprobowanie, i niewiem moze to tylko ja ale nie czuje tu zadnej sliwki, tymbardziej palonej czy suszonej, za to 100% magi jakbym z butelki przyprawy wlal :? odzczucia malzonki te same smak maggi, sprobuje wrocic do tego smaku troszke pozniej moze sie przekonam, ale dla mnie suprise bylo tylko ze w raczej mniej pozytywnym odczuciu.

Przepraszam za brak polskich znakow ale pracuje na czysto "angielskim" systemie bez mozliwosci uzywania innych znakow(blokada firmowa ;) )


To jest też normalne zjawisko. Każdy smak odbiera indywidualnie.
Przykład: Podpatrywałem dzisiaj jakie stężęnia baza/aromat robili testerzy testując aromat S'Camel.
Prawie wszyscy 1 kropla na 1 ml.
Mareckimt - 4 krople na 10 ml. Czyli 0,4 gtt na 1 ml.
I bądź tu człowieku mądry i zrób e-liquid taki aby każdemu smakował.
Proponuje do e-liquidu dodać aromatu "suszona śliwka" w ilości takiej aby "Suprise" smakował.
Proszę koniecznie pamiętać o min. 7 dniach leżakowania.
Pozdrawiam.
Irek.

Polskie znaki. Też nie problem. Jak jadę trochę odpocząć w Hiszpanii to muszę wziąć ze sobą laptopa. A jak nie wezmę i kożystam z komputera kolegi to piszę "polskie czcionki poza zasięgiem".


Witam

Wiadoma sprawa ze kubki smakowe indywidualna sprawa, nie skreślam jeszcze tego smaku dam mu szanse trochę później, może to po prostu moje pierwsze wrażenie było niezbyt pozytywne, po skończeniu tej partii liquidow bende się przygotowywał do robienia własnych bazując na waszych koncentratach i doświadczeniach opisanych przez użytkowników na forum ). Ps po małych przejściach z firewallem udało mi sie zainstalować polski słownik na przeglądarce firmowej

Edit:

Dodałem ok 2ml gliceryny do buteleczki (jakoś wole łagodniejsze smaki), leżakowało 3 dni i kolejne podejście nastąpiło przedwczoraj wieczorem, zalałem mojego Duala tym razem i muszę zwrócić "honor" temu liquidowi. Znalazłem swoja suszona śliwkę i to jaka :) paliłem cały wieczór i cały dzień wczoraj... super, teraz pora poeksperymentować- spróbuje delikatnie zaprawić liquid Selene i Apollo (które same w sobie bardzo mi smakują) ta delikatna nutka suszonej śliwki ciekawe co wyjdzie :shock:

Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2015, o 00:43 
Offline

Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 00:28
Posty: 4
Witam,
też zamówiłem ten liquid i się trochę rozczarowałem, ponieważ pod zakrętką jest taka jakby metalowa osłonka która powinna być szczelnie zgrzana na krawędziach a była przecięta, buteleczka nie była do końca zakręcona przez co w paczce, którą dostałem liquid był troche rozlany, zalałem do VIVI i nie czuję żadnej śliwki, liquid jest tak jakby kwaśny... Czy liquid może się zepsuć jeżeli był otwarty przez dłuższy czas?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2015, o 15:15 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
scaolin napisał(a):
Witam,
też zamówiłem ten liquid i się trochę rozczarowałem, ponieważ pod zakrętką jest taka jakby metalowa osłonka która powinna być szczelnie zgrzana na krawędziach a była przecięta, buteleczka nie była do końca zakręcona przez co w paczce, którą dostałem liquid był troche rozlany, zalałem do VIVI i nie czuję żadnej śliwki, liquid jest tak jakby kwaśny... Czy liquid może się zepsuć jeżeli był otwarty przez dłuższy czas?


Proszę odesłać. Wyślemy drugą butelkę.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2015, o 22:50 
Offline

Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 00:28
Posty: 4
inawera napisał(a):
scaolin napisał(a):
Witam,
też zamówiłem ten liquid i się trochę rozczarowałem, ponieważ pod zakrętką jest taka jakby metalowa osłonka która powinna być szczelnie zgrzana na krawędziach a była przecięta, buteleczka nie była do końca zakręcona przez co w paczce, którą dostałem liquid był troche rozlany, zalałem do VIVI i nie czuję żadnej śliwki, liquid jest tak jakby kwaśny... Czy liquid może się zepsuć jeżeli był otwarty przez dłuższy czas?


Proszę odesłać. Wyślemy drugą butelkę.
Irek.

Witam, nic się nie dzieje ;) nie będę odsyłał bo to bez sensu, trudno zdarza się jesteśmy tylko ludźmi.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL