FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 19 mar 2024, o 06:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sty 2016, o 02:05 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2015, o 23:36
Posty: 34
Znajdzie się w ofercie Inawery liquid lub ostatecznie aromat podobny do tego co inni sprzedają pod nazwą Camel?
Mam na myśli taki smak popielniczkowy, jak camel z Kinga, Blue Mista czy Trendy. Mają wspólny mianownik - z BM był najostrzejszy, wręcz już za paskudny.
Niestety próby z aromatem (liquidu nie próbowałem) SCamel nie udały się. Nawet 10% aromatu nic nie daje - jest taki delikatny, że go właściwie nie czuję, takie echo tego camela o który mi chodzi.
Próbowałem liquid Camtast, ale to zupełnie nie to. Jest jeszcze tab for Camel i Camtel - może któryś z nich? To już pytanie raczej o aromat, bo w liquidach sprzedawanych w 100ml butelkach wybór jest ograniczony.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2016, o 08:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
populares napisał(a):
Znajdzie się w ofercie Inawery liquid lub ostatecznie aromat podobny do tego co inni sprzedają pod nazwą Camel?
Mam na myśli taki smak popielniczkowy, jak camel z Kinga, Blue Mista czy Trendy. Mają wspólny mianownik - z BM był najostrzejszy, wręcz już za paskudny.
Niestety próby z aromatem (liquidu nie próbowałem) SCamel nie udały się. Nawet 10% aromatu nic nie daje - jest taki delikatny, że go właściwie nie czuję, takie echo tego camela o który mi chodzi.
Próbowałem liquid Camtast, ale to zupełnie nie to. Jest jeszcze tab for Camel i Camtel - może któryś z nich? To już pytanie raczej o aromat, bo w liquidach sprzedawanych w 100ml butelkach wybór jest ograniczony.


Czy wymienione prod. konkurencji trącą popielniczką :roll: - o to bym się spierał :D
Z oferty *inawera* możesz Waść spróbować aromaty:
- Dark Tobacco http://www.inawera.com/earomat-dark-tob ... -1252.html
- absolut Cuban Cigar http://www.inawera.com/absolut-tytoniow ... -1231.html
- coś z For Pipe, np. Black http://www.inawera.com/aromat-classic-f ... -1866.html

Jak to nie pomoże, to nie mamy o czym gadać :lol:

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2016, o 10:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
populares napisał(a):
Znajdzie się w ofercie Inawery liquid lub ostatecznie aromat podobny do tego co inni sprzedają pod nazwą Camel?
Mam na myśli taki smak popielniczkowy, jak camel z Kinga, Blue Mista czy Trendy. Mają wspólny mianownik - z BM był najostrzejszy, wręcz już za paskudny.
Niestety próby z aromatem (liquidu nie próbowałem) SCamel nie udały się. Nawet 10% aromatu nic nie daje - jest taki delikatny, że go właściwie nie czuję, takie echo tego camela o który mi chodzi.
Próbowałem liquid Camtast, ale to zupełnie nie to. Jest jeszcze tab for Camel i Camtel - może któryś z nich? To już pytanie raczej o aromat, bo w liquidach sprzedawanych w 100ml butelkach wybór jest ograniczony.

Próbuj jak kolega elPetto wyzej napisal ja tylko dodam;
Sprobuj ze stajni *inawera* aromat Caribbean Blend ( 10/15 kr /10 ml bazy VPG 70/30 ) "podrasuj" deko Acetyle pyrazine 2/3krople na 10 ml i nie ma bata musi podpasowac.
Ewentualnie dzwon do *inawera* pytaj o nowy liquid o nazwie Dromedary , tez swietny nowy produkt zastepujacy S`Camel.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 sty 2016, o 11:21 przez AndrzGdz, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2016, o 11:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
populares, a próbowałeś podrasować trochę liquid absolutem Garuda?
Ja czasem tak robię i u mnie się to sprawdza, liquid robi się bardziej wytrawny z posmakiem "popielniczkowym".
Zresztą sam ten absolut dozowany do bazy również jest spoko ;)

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2016, o 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Pominąłem swoje ulubione smaki: Carribean i Garudę, ze względu na ich ziołowo-kwiatowe nuty, które z popielniczką się mniej kojarzą...

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2016, o 23:35 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2015, o 23:36
Posty: 34
Dzięki wszystkim. Myślałem, że będzie łatwiej, że wszyscy producenci mają taki smak w swojej stajni - może nawet robiony z tego samego aromatu - i Inawera również, z początków swojej działalności zanim stworzyli "swój" SCamel. Jak rozumiem tab for Camel i Camtel nie mają dużo wspólnego z SCamel.
elPetto, Dark Tabacco to nie ten kierunek - gdzieś jeszcze mam napoczętą butelkę BTU... Chodziło mi o starszego brata Scamel - brutalnego, nieumytego, prosto z więzienia
Hmm...być może było blisko z mieszanką Scamel na bazie DNB (jednak baza DNB>absolut DNB), ale to bardzo dawno próbowałem, a od tej pory dużo się zmieniło (ponad rok bez palenia) Później próbowałem inne bazy, na których SCamel wypadał coraz łagodniej.
Ponieważ raczej daję sobie spokój zabawom z aromatami, to przypuszczalnie jednak wezmę 100ml butlę SCamel - aromat mam, absoluty DNB i Garuda też, to będzie opcja podkręcenia.
Pozostałe propozycje zapamiętam, być może wypróbuję.
AndrzGdz Ten Acetyle pyrazine, coś o tym czytałem, ale w końcu nie wiem jak to wpływa na smak. Dodajesz to do każdej mieszanki?
Jeszcze jedno, czy ktoś używał liquidu Sensation Holland Tabacco? Jeśli Inawera ma coś podobnego - liquid, aromat, to bardzo chętnie spróbuję. To był najlepszy liquid jaki miałem - nie najsmaczniejszy, ale poczułem się jakbym zapalił skręta z odpowiednio wysuszonego jasnego shaga.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2016, o 23:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Spróbuj inny aromat, tylko z serii classic :)

http://www.inawera.com/aromat-classic-c ... -1455.html

Ogólnie ta seria wg. mnie jest bardzo dobra i udana, jeszcze nie spotkałem klienta, który by narzekał, na któryś z aromatów z tej serii.

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2016, o 01:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Given napisał(a):
Spróbuj inny aromat, tylko z serii classic :)

http://www.inawera.com/aromat-classic-c ... -1455.html

Ogólnie ta seria wg. mnie jest bardzo dobra i udana, jeszcze nie spotkałem klienta, który by narzekał, na któryś z aromatów z tej serii.


Tak, tylko tu rozpatrujemy "przypadek kliniczny" ;) - w który bym może i nie uwierzył, gdybym nie miał podobnej syt. w rodzinie:
- pewien waper jest tak przywiązany do jednego smaku, że 'świata poza nim nie widzi'! :o
Na nic cały mój 'arsenał smaków', które próbowałem mu podsunąć... :D

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2016, o 08:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
AndrzGdz Ten Acetyle pyrazine, coś o tym czytałem, ale w końcu nie wiem jak to wpływa na smak. Dodajesz to do każdej mieszanki?

Acetyle Pyrazine ja akurat dodaje tylko i wylacznie do aromatow S`Camel oraz do Caribbean Blend.
Dozowanie jak pisalem wyzej max 2 kr /10 ml sporzadzonego liquidu.
Jaki jest smak ?
Nie opisze Tobie poniewaz u kazdego odczucie moze byc inne, a niektorzy wrecz nie cierpia Acetyle.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2016, o 12:15 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2015, o 23:36
Posty: 34
elPetto napisał(a):
Tak, tylko tu rozpatrujemy "przypadek kliniczny" ;) - w który bym może i nie uwierzył, gdybym nie miał podobnej syt. w rodzinie:
- pewien waper jest tak przywiązany do jednego smaku, że 'świata poza nim nie widzi'! :o
Na nic cały mój 'arsenał smaków', które próbowałem mu podsunąć... :D

Bynajmniej. Nie jestem przywiązany do jednego smaku - bo każdy się nudzi - do poszukiwanego Camela też. Niekoniecznie szukam czegoś nowego(Graala też nie) - owszem nowe może być fajne albo i lepsze, ale szkoda mi kasy na testowanie dziesiątek nowości. Dlatego odwrotnie - pytałem o coś, co jest od dawna na rynku, rozpoznawalnego, tylko z Inawery. Zacząłem wapowanie z tą firmą i jakoś po prostu i zwyczajnie jej ufam. Bardziej niż innym producentom.
Pytam tutaj, bo samemu ciężko wybrać. Np. kupiłem Camtast, bo to coś zdaje się z początków działalności firmy - gdzieś opisany jako smak papierosów Camel - więc sądziłem, że to może być ten starszy brat SCamela. Liquid przyzwoity, ale to zupełnie nie ten smak.
A propozycja Dark Tabacco mnie zdziwiła, bo to coś ala BTU, której w żaden sposób nie mogę porównać z tym Camelem.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL