FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 19 mar 2024, o 07:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lip 2015, o 16:12 
Offline

Dołączył(a): 1 lip 2015, o 22:49
Posty: 11
elPetto napisał(a):
inawera napisał(a):
Cytuj:
z Foggyalley nie ma problemu. Właściciel tego sklepu jest naszym pracownikiem.



To można by mu 'delikatnie zasugerować' ( *punish* ) :mrgreen: zmianę wpisu wprowadzającego klientów w błąd
- jakoby 10ml aromatu to 200 kropli (20gtt/1ml)

http://www.foggyalley.com/earomat-black ... p-112.html

Można, byłem zdziwiony, że po wlaniu 10% butelki (20 kropel) w ogóle nie widać ubytku :)

edit:
Jeszcze jedno pytanko do tych, którzy używali tego aromatu - czy po kapnięciu paru kropli na chusteczkę nie powinno to pachnieć jak herbata? Mój nie pachnie, raczej jakaś chemia o trudnym do sprecyzowania zapachu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2015, o 16:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
m3a2r1 napisał(a):
Można, byłem zdziwiony, że po wlaniu 10% butelki (20 kropel) w ogóle nie widać ubytku :)



Jeśli to te najnowsze butelki *inawera* to na 1ml trzeba nakapać 56-60 kropel.

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2015, o 12:25 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
m3a2r1 napisał(a):
elPetto napisał(a):
inawera napisał(a):
Cytuj:
z Foggyalley nie ma problemu. Właściciel tego sklepu jest naszym pracownikiem.



To można by mu 'delikatnie zasugerować' ( *punish* ) :mrgreen: zmianę wpisu wprowadzającego klientów w błąd
- jakoby 10ml aromatu to 200 kropli (20gtt/1ml)

http://www.foggyalley.com/earomat-black ... p-112.html

Można, byłem zdziwiony, że po wlaniu 10% butelki (20 kropel) w ogóle nie widać ubytku :)

edit:
Jeszcze jedno pytanko do tych, którzy używali tego aromatu - czy po kapnięciu paru kropli na chusteczkę nie powinno to pachnieć jak herbata? Mój nie pachnie, raczej jakaś chemia o trudnym do sprecyzowania zapachu.


A czy spirytus 96% pachnie identycznie jak drink 12%? To jest aromat i zapewne skoncentrowany.
U nas w laboratorium bardzo często aby sprawdzić smak rozcieńczamy aromaty z wodą i popijamy.
10% ( 1 ml.) to około 60 kropel !.
Dzwoniłem do "foggyalley", maj podesłać nowa butelkę aromatu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2015, o 13:05 
Offline

Dołączył(a): 1 lip 2015, o 22:49
Posty: 11
Prosiłbym tylko, żeby nowa butelka była w blistrze z terminem przydatności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2015, o 13:44 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
m3a2r1 napisał(a):
Prosiłbym tylko, żeby nowa butelka była w blistrze z terminem przydatności.


Człowieku. czy ty myślisz że Inawera to firma krzak, dziad czy jak?
Wszystkie produkty wychodzące z naszej firmy są rzetelnie przebadane, zapakowane, wykonane zgodnie z obowiązującym w UE prawem.
Jesteśmy firma spełniającą światowe standardy, szanowaną przez odbiorców i dostawców.
Przez wszystkie kontrole przeprowadzone u nas przez PIS nie otrzymaliśmy nawet złotówki grzywny, sami udowadnialiśmy im swoje racje.
Ty piszesz.......... żeby nowa butelka była w blistrze z terminem przydatności
Rozmawiałem z Ziemowitem. Po powrocie do Lublina wyśle na podany adres nowy (ten sam, taki sam) aromat.
Pozdrawiam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2015, o 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
m3a2r1 napisał(a):
Prosiłbym tylko, żeby nowa butelka była w blistrze z terminem przydatności.

Czy aromat który kupiłeś był zapakowany w blister z nadrukowaną datą przydatności?
Bo z Twojej wypowiedzi wynika, że nie a to już może budzić wątpliwości co do jego oryginalności.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2015, o 14:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Zazwyczaj reklamację się składa w punkcie w którym się kupiło.Inawera co najwyżej może potwierdzić lub zaprzeczyć zgodność opakowania,stosowanych zabezpieczeń lub swojego produktu,nie wymagajmy by ponosiła odpowiedzialność za towar będący w innych rękach.Aromat o którym mowa może zwyczajnie po ludzku komuś nie podejść,podobnie jak mnie żadna wiśnia nie podeszła.Baza,dozowanie,kubki smakowe ,wszystko odgrywa w tym wszystkim pierwsze skrzypce.

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2015, o 16:26 
Offline

Dołączył(a): 1 lip 2015, o 22:49
Posty: 11
Kupiłem 4 aromaty i każda buteleczka przyszła luzem - nie znam daty przydatności żadnego z nich. Dlatego proszę o to, żeby ta nowa buteleczka była jednak w opakowaniu fabrycznym, mam chyba prawo znać datę przydatności produktu, który kupuję.
W związku z powyższym Twoje oburzenie Irku, że oczekuję produktu w blistrze, jest niepotrzebne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2015, o 17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
m3a2r1 napisał(a):
Kupiłem 4 aromaty i każda buteleczka przyszła luzem - nie znam daty przydatności żadnego z nich. Dlatego proszę o to, żeby ta nowa buteleczka była jednak w opakowaniu fabrycznym, mam chyba prawo znać datę przydatności produktu, który kupuję.
W związku z powyższym Twoje oburzenie Irku, że oczekuję produktu w blistrze, jest niepotrzebne.

Pozostaje do wytłumaczenia najciekawsza część całej tej historii - dlaczego sprzedawca oferuje aromaty *inawera* bez oryginalnego opakowania.
To mamy małą aferę 'aromatową'.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2015, o 17:09 
Offline

Dołączył(a): 1 lip 2015, o 22:49
Posty: 11
Jestem daleki od oskarżania kogokolwiek - odpowiadam tylko na pytanie jak opakowane były zakupione przeze mnie aromaty. Gdyby nie Irek to nawet bym nie wiedział, że to powinien być blister.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL