FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 19 mar 2024, o 11:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lip 2014, o 12:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
caffe23 napisał(a):
macbulwa napisał(a):
@caffe23, w Kayfunie 'tak masz - jak zrobisz' ...i dokladnie tak samo jest w innych parownikach.
P1-blister bedzie doskonaly po ukreceniu dobrej grzalki.

Grzałkę już sobie zrobiłem i jest różnica na plus, jednak taki e-papierosek jak P1 nie spełnia moich wymogów odnośnie porządnego kopa. Oczekiwałbym czegoś więcej i możliwe, że uzyskam to na lepszym sprzęcie.

Elżunia napisał(a):
No fakt stęzenia duże :D aż dziw że to się da wapować :P z taką duża 36 mg iloscia nicotyny-sikiera :lol:
Moi znajomi lubią tak dokopać aromatu a wapuja 18mg,mało oczu na podłodze nie zostawiłam,jak kiedyś spróbowałam ich dzieła :shock: :lol:

Ja już chyba taki przepalony jestem, że i na 36mg nie czuję kopa :)
To zależy jeszcze od dnia. Przeważnie robię sobie 18mg ale w pogotowiu stoją również mieszanki z 36mg mocy :)


Poczujesz jak przesadzić z dawka nicotyny dzienna ,bo przypuszczam że jednak sięgasz czesto po e-papierosa,wszystko jest dla ludzi byle używać bezpiecznych dawek .

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2014, o 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:43
Posty: 477
Lokalizacja: Chełm
Dziennie zużywam nie więcej niż 5ml liquidu. Jeden clearomizer mam z osiemnastką a drugi z większą dawką, nie koniecznie 36mg.
Wapuję z wyczuciem, nie doprowadzam do złego samopoczucia spowodowanego przedawkowaniem nikotyny.
Chodzi o to, że po przejściu na e-papierosy mam jakby zatwardzenie, sraczka mi nie grozi :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2014, o 12:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Chodzi o to że tu zagladaja i osoby poczatkujace,musimy ci zwrócić uwagę na zawartość nicotyny bo stosujesz dużą,nie każdy ma takie końskie zdrowie i tyle może,nicotyna w dużych stęzeniach jest niebezpieczna czy komuś się to podoba czy też nie.36mg to raczej stosują po rozcieczaniu z zerówkami.Ja osobiście nikogo na sumieniu mieć nie chce,więc informuję.Pozdrawiam :D ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2014, o 13:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
@caffe23 - fajne opisy! *good*
(poza zbędną reklamą fajek :mrgreen: )


caffe23 napisał(a):
Rozcieńczałem to bazą na różne sposoby ale nie podeszło mi pod żadnym stężeniem :)


W takim razie mogła Ci się trafić 'popsuta porcja'.

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2014, o 13:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:43
Posty: 477
Lokalizacja: Chełm
elPetto napisał(a):
@caffe23(poza zbędną reklamą fajek :mrgreen: )

Nie pomyślałem o tym. Więcej się nie powtórzy :)
Szkoda, że nie mogę edytować już swojej wypowiedzi bo bym usunął ten załącznik ze zdjęciem.
Jeżeli to przeszkadza to proszę moderatora o wyczyszczenie załącznika.
Dzięki!

elPetto napisał(a):
W takim razie mogła Ci się trafić 'popsuta porcja'.

Też tak pomyślałem, tylko dlaczego popsuta? Na buteleczce widnieje napis BB 10/2015 więc data ważności jest OK.
Dobra, już nie ważne, aromat popłyną :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2014, o 13:59 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Popsuta?
Obrazek

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2014, o 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Jaka popsuta. Po prostu nie smakuje komuś i tyle :P

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2014, o 00:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:43
Posty: 477
Lokalizacja: Chełm
Trudno powiedzieć co było nie tak. Może buteleczka była przechowywana w nieodpowiednich warunkach do czasu gdy ją kupiłem?
Z tego samego źródła mam orzechy laskowe, wanilię i 555 gold i z nimi jest raczej wszystko w porządku.
Z tego sklepiku również miałem bazę VPG+ 12mg która była różowa, natomiast kupiona w innym miejscu VPG+ 36mg jest lekko żółta.
Nie wiem jak tłumaczyć sobie to, że doskonale znam zapach tytoniu fajkowego Amphora, tego z czasów Pewexu jak i teraźniejszego który też swoją drogą nie jest już taki sam jak dawniej.
W aromacie kompletnie nic z Amphory nie wyczułem no może zaraz po zmieszaniu zaleciało w smaku trochę śliwką reszta to naprawdę odrażający zapach impregnatu niezależnie od użytego stężenia.

Nie ważne, jest tyle wspaniałych aromatów, że mogę zapomnieć o Am4a. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2014, o 10:29 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
caffe23 napisał(a):
Trudno powiedzieć co było nie tak. Może buteleczka była przechowywana w nieodpowiednich warunkach do czasu gdy ją kupiłem?
Z tego samego źródła mam orzechy laskowe, wanilię i 555 gold i z nimi jest raczej wszystko w porządku.
Z tego sklepiku również miałem bazę VPG+ 12mg która była różowa, natomiast kupiona w innym miejscu VPG+ 36mg jest lekko żółta.
Nie wiem jak tłumaczyć sobie to, że doskonale znam zapach tytoniu fajkowego Amphora, tego z czasów Pewexu jak i teraźniejszego który też swoją drogą nie jest już taki sam jak dawniej.
W aromacie kompletnie nic z Amphory nie wyczułem no może zaraz po zmieszaniu zaleciało w smaku trochę śliwką reszta to naprawdę odrażający zapach impregnatu niezależnie od użytego stężenia.

Nie ważne, jest tyle wspaniałych aromatów, że mogę zapomnieć o Am4a. :)
.

Piotr "nagana".
Jaka popsuta?
Skiśniętego to Ci Aga zrobi słonecznika.

Caffe23 -
- po pierwsze witam
- po drugie odsyłam do:
http://inawera.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=2829
- po trzecie - cierpliwości
- po czwarte: http://inawera.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=3207 - zapraszamy.

A teraz idę w okolice plaży.
23*C - lekki wiaterek, woda powyżej temperatury otoczenia, i sąsiadów z góry chyba nie ma.

Pozdrawiamy.
Zosia, Weronika, Patrycja, i ja


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2014, o 12:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):
Piotr "nagana".
Jaka popsuta?


Nie napisałem przez kogo popsuta, ale gdzieś musi być 'bóbr pogrzebany'!

W jednym z wpisów próbowałem (j.d. bezskutecznie) dociekać, co może być przyczyną paskudnego smaku aromatu/liquidu,
który to stan nazwałem umownie "popsutym".
Opis kol.caffe23 pasuje do doznań, które w kilku przypadkach miałem nieprzyjemność przeżyć.

inawera napisał(a):
Skiśniętego to Ci Aga zrobi słonecznika.



No dobra, byle by nie był zbyt przypalony, bo nie lubię... :lol:

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL