FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sie 2010, o 23:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2010, o 10:59
Posty: 22
Lokalizacja: Chorzów
Vince, nie mam Don Hilla, nie porównam :?
Ale czy Ty masz na mysli czysta bazę?
Jeżeli tak, to na pewno nie, choć czuć jej aromat, ale raczej w Port Tagos, nie w Surprise.
Miałem problem z rozpoznaniem 2 butelek z bazą. Jedna 3,8 , a druga 38
Chmurzyłem więc obie, po kolei, na dripie. 38 ma charakterystyczny posmak. Mi przypomina oliwkę do maszyny do szycia ;)
W Surprise tego nie czuję. Czuję cos zbliżonego do nuty z Malboro.

_________________
*waper*


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sie 2010, o 21:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Pisałem na "zielonym", napiszę i tu. Liquid na PG z grubsza przetestowany. Teraz trzeba wyciągnąć wnioski i na półeczkach poustawiać.
Żeby nudno nie było, to po testach liquidów na PG, proponuję ruszać z liquidami na VG. Takie INAPure lub DROPure :lol:
Zgłaszam chęć do testów :D

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2010, o 10:28 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Dobry!

Odebrałem dziś na poczcie pomyloną Eco, paczkę otworzyli, była kompletna więc wziąłem... Umawiamy się tak, biorę tylko pobraniówki jak zamówię ich drogą. Będzie naruszona, kij wróci do Was. Denerwuje mnie powoli sytuacja z PP... Co nie zamówię, to pod górkę. A dziwiłem się kiedyś koledze jak nadcinał róg koperty i przy nacięciu pisał "DRUKI", czego oni tam k... mać szukają? Pieniędzy, złota, szczęścia?

Po ost. telefonicznej naszej rozmowie spodziewam się nowych smaków liquidów. Ten weekend obaj mieliśmy napięty, wiadomo coś nowego na temat Deserta, nowej Cherry itp? Jakieś plany?

Nie popędzam, tylko pytam. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2010, o 20:21 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Cytuj:
Po ost. telefonicznej naszej rozmowie spodziewam się nowych smaków liquidów. Ten weekend obaj mieliśmy napięty, wiadomo coś nowego na temat Deserta, nowej Cherry itp? Jakieś plany?

Nie popędzam, tylko pytam. ;)


Panie Krzysztofie.
Niedawno dojechało 6 /nie tak jak pisałem pięć/ nowych aromatów które oprócz typowo tytoniowych dodatków w swym składzie mają:
1 - creamy, foenogreek, whisky
2 - vanilla, almond, honey, cinnamon
3- vanilla, chocolate, menthole,
4- tea hay
5- licorice
6- maple, vanilla /był już testowany jako aromat 22/ w sprzedaży jako Don Hill.
1,3 i 4 moga być ciekawe.
Lukrecję -5-połączymy z Port Tagos to go troche podsłodzi. Zobaczymy czy zmieni na tyle aby był to oddzielny e-liquid.
nr 2 wydaje się być zabójczo słodki i tak pachnie. Ale to nie oznacza że minie go mieszanie z bazą i wysyłka do was.

Plany. 5 x 5 = 25 projektów na etykiety do e-liquidów.
4 projekty na etykiety do VPG Power Smoke Bazy.
Promocja związana z e-liquidami, 5 x 5 projektów na etykiety.
Wrzucenie 54 nowych produktów do sklepu.
Konfekcjonowanie i przygotowanie do sprzedaży. To do piątku.
A w sobotę 2 śluby /dzięki Bogu o tej samej godzinie więc będe tylko na jednym/i dwa wesela. Mamy być na obu. Na jednym chociażby przez chwilę, ale za to w niedziele na pełnych poprawinach.
Jak pan widzi próbki też będzie z czego robić. DSB tez trafi w ręce Karoliny. Ale dopiero co przeżyłem super pracowite dwa tygodnie. Jak nie odpuszczę bodajby na jeden tydzień to przyjadę do pana po Coaxil, żeń-szeń z guaraną i Smektę. :lol:
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2010, o 21:08 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Foenugreek... Semen Foenugreci czyli nasienie kozieradki... Robi się ziołowo i ciekawie.

Co do etykiet, jestem minimalistą, mi starczy logo inawerowerowej :) kropelki, złote na czarnym tle, a info o mocy i smaku może być i na etykiecie do drukarki termicznej kodów, lub wycięte z a4 samoprzylepnego... Etykiety też kosztują, a czyż nie lepiej sprzeda się towar dobry po niższej cenie? Zawsze goniło się lepiej więcej a taniej, no ale to nie mój biz. Nowe etykiety na arotamach odklejają się, a i pewnie więcej kosztują.

Smecta, zapraszam. :D A Coaxil tak bez Rp będzie kosztować... :D No, to do dzieła. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2010, o 15:49 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
vince black napisał(a):
Foenugreek... Semen Foenugreci czyli nasienie kozieradki... Robi się ziołowo i ciekawie.

Co do etykiet, jestem minimalistą, mi starczy logo inawerowerowej :) kropelki, złote na czarnym tle, a info o mocy i smaku może być i na etykiecie do drukarki termicznej kodów, lub wycięte z a4 samoprzylepnego... Etykiety też kosztują, a czyż nie lepiej sprzeda się towar dobry po niższej cenie? Zawsze goniło się lepiej więcej a taniej, no ale to nie mój biz. Nowe etykiety na arotamach odklejają się, a i pewnie więcej kosztują.

Smecta, zapraszam. :D A Coaxil tak bez Rp będzie kosztować... :D No, to do dzieła. :D



1 - to poprostu Irish Cream - będziecie się oblizywać - Bayley's?
Etykiet które sie odklejają to stare etykiety. Jak nam sie kończą to następne są już na folii.
A projekty na płyny są proste, ale też ich trzeba zrobić.
Cierpliwośći.
Myślę że w przyszłym tygodniu będzie Mikołaja. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2010, o 21:01 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Czekam na wątki do 555, Imperatora, TC, Cappuccino. REwelacyjne pipetki, będą służyć. Swoją drogą miałem przypomnieć, o 40pkt za zakupy. I wiem o czym zapomniałem - szklane buteleczki... Cóż, przybędzie ich i do odebrania w późniejszym terminie. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2010, o 15:47 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
vince black napisał(a):
Czekam na wątki do 555, Imperatora, TC, Cappuccino. REwelacyjne pipetki, będą służyć. Swoją drogą miałem przypomnieć, o 40pkt za zakupy. I wiem o czym zapomniałem - szklane buteleczki... Cóż, przybędzie ich i do odebrania w późniejszym terminie. ;)


A i moja pamięć już nie taka /Ginkofar/ ale punkty żeby dopisać to pamiętałem. Ba, nawet 100 za opinie o chrześniaczce też dodałem. Kobita nie była zadowolona za syropek. Tzn. za to że go nie kupiłem. Dojade jak babciny będzie się kończył.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2012, o 16:18 
Przesyłka doszła, dzięki za zaufanie.
Pozdrawiam Wszystkich Testerów !


Góra
  
 
PostNapisane: 28 lis 2012, o 12:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
otrzymałem i ja przesyłeczkę dzisiaj, można zacząć mieszać i próbować tego, co w niej zastałem, a jest tego troszkę :mrgreen:

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL