FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 08:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 gru 2012, o 04:17 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 20:18
Posty: 21
[/quote]
Mamy nadzieję na kolejny czyściutki temat.
Pozdrawiam.
Irek.[/quote]

Myślę że jeżeli chcesz czyściutki temat to trzeba zadawać pytania :) Nie za bardzo wiem na co zwracać uwagę przy testach. W tej chwili skupiam się na tym co mi smakuje, a co nie.

_________________
Testuję na Genesis by Senio na mesh 400 i kanthal 0,2 (5 zwoi) + box na Kis.


Evic - zgon 20.07.2013

Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2012, o 09:46 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
reksiogc napisał(a):
Mamy nadzieję na kolejny czyściutki temat.
Pozdrawiam.
Irek.


Cytuj:
Myślę że jeżeli chcesz czyściutki temat to trzeba zadawać pytania :) Nie za bardzo wiem na co zwracać uwagę przy testach. W tej chwili skupiam się na tym co mi smakuje, a co nie.


To proste.
Oceń w skali 1 - 10 jak smakują ci otrzymane e-liquidy. Napisz co ci w nich smakuje a co przeszkadza.
A pomysł z pytaniami kupuje. Teraz przy testach będziemy robić ankiety.
Pozdrawiam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2012, o 11:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2012, o 05:27
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
Irku
mam nadzieję że jak już te liquidy wejdą do sprzedaży to przy każdym numerku próbki podasz jego nazwę jaką przyznaliście próbce ponieważ mam swoich faworytów i chętnie zakupię jak tylko się pojawią w sprzedaży

pozdrawiam :)

_________________
''A żyć możesz tylko dzięki temu ,za co mógłbyś umrzeć.....''
Antoine de Saint-Exupery


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2012, o 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Elżunia napisał(a):
Dzś otrzymałam paczuszkę....szybko :shock: ;) i na pierwszy ogień poszła próbka
Bayca nr 002.
Orzeżwiająca ,eukaliptusowa mięta, delikatna, słodki posmak :) .No i najważniejsze dobrze się pali nie jest męcząca.8/10
Bayca nr 007
Testowałam ostatnio Sweet Cherry-pierwszy buch i poczułam podobny pieprzowy posmak,jakies zioła,ciężko okreslić smak ,jakby orzeszki ziemne prazone:roll: .Troszkę jak dla mnie męczący liquid.Ale innym być może podejdzie.3/10
Bayca nr 004
Bardzo fajny orzeżwiajacy liquid, czuć świeżość mięty eukaliptusowj lecz w bardziej wyważonej proporcji ,(wiecej jest w w próbce nr 2).Nie wiem czy mi sie wydaję ale też czuje posmak Cherry którą testowałam z mniejszą ilościa wanilli za to dodana mięta, muszę przyznać zmieniło ten liquid na lepsze. :P .Zawsze jak coś mi smakuje to szybko sie kończy. Pozdrawiam ;)9,8/10


Co do nazw to nie jest moja mocną stroną, więc tylko pozostało mi podziekować za mozliwośc wzięcia udziału w kolejnym teście.Pozdrawiam

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2012, o 19:18 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Chmielek napisał(a):
Irku
mam nadzieję że jak już te liquidy wejdą do sprzedaży to przy każdym numerku próbki podasz jego nazwę jaką przyznaliście próbce ponieważ mam swoich faworytów i chętnie zakupię jak tylko się pojawią w sprzedaży

pozdrawiam :)


Na te e-liquidy trzeba będzie poczekać z 1,5 miesiąca.
Teraz po waszych opiniach zorientujemy się które składniki zamówić. Potem realizacja naszego zamówiena, transport, mieszanie i to co już wiecie najlepiej - cierpliwość.
Prawdopodobnie pierwsze pojawią się nowe aromaty od Tino d'milano, o których testerzy piszą tutaj:

http://www.inawera.com/forum/viewtopic.php?f=20&p=5410#p5410

Potem prawdopodobnie próbki "miętusów" i tytoniowych z T d'm.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2012, o 23:44 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
inawera napisał(a):
Prawdopodobnie pierwsze pojawią się nowe aromaty od Tino d'milano, o których testerzy piszą tutaj:http://www.forum.inawera.com/viewtopic.php?f=20&p=5410#p5410Potem prawdopodobnie próbki "miętusów" i tytoniowych z T d'm.Irek.

Już się cieszę. Właśnie katuję FROST na DNB i VPG. Wychodzi coś podobnego w smaku jak Bayca 002, ale nie do końca. Próbuję nadal. wg receptury jak dla pierwszych aromatów. Jeszcze trochę potrwa zanim wszystko dojrzeje. Ale po otrzymaniu 002 wiem, że to będzie jeden z moich stałych punktów. Co przyniesie przyszłość .... trudno przewidzieć. Jeden smak już mam, S'CAMEL. Czy uda mi się wygenerować drugą samoróbkę zobaczymy. Chciałbym jeszcze coś z nutką wanilii, może wiśni ale takiej 'tytoniowej' wiśni, nie kompotu. Po przeczytaniu opisów kolegów testujących inne aromaty widzę światełko na końcu tunelu :)

/edytowano 31.12/

oceny raz jeszcze:

002 10/10 pkt mięta + eukaliptus, podobny do Frost 10kr/10ml DNB24, rewelacja smakowa, broń boże cokolwiek ingerować

003 6/10 pkt taka wschodnia mieszanka, pustynia ale bez wielbłąda, co wcale nie zaszkodziło, ponad przeciętną, aromat delikatny

006 7/10 pkt czarna porzeczka ale w wytrawnej wersji, nieco tytoniowa, szlachetny smak jakkolwiek do okazjonalnego delektowania się

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 18:51 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:19
Posty: 11
Lokalizacja: Wieliczka
Witajcie !
Więc tak propozycje imion dla nowych dzieci Inawery będę pisał pod krótką recenzją.

010
Fajny korzenny, nie mdły tytoniowy smaczek. W tle nie czuć za bardzo tytoniu, a w nucie zapachowej stanowczo na pierwszej linii prym wiedzie goździk trochę nachalny jak dla mnie.

Smak : 7/10
Chmura : 10/10
Kop : 7/10 (Coś nie czuć tej mocy)

Westa

004
Smaczny e-liquid z nutą, dosłownie delikatną nutą mięty.
Trochę "zniewieściały"

Smak : 10/10
Chmura : 10/10
Kop : 9/10

Dionizos :mrgreen:

001
Prawdziwie boski, tytoniowy liquid. Bardzo dobrze smakuje, kopie. Nie wyczuwalne nuty orzechowo-maggowe ;)

Smak : 10/10
Chmura : 10/10
Kop : 10/10

Zeus

Testowano na Vision Eternity (drip)

_________________
Posiadam różne dziwne e-papierosy i wachlarz doświadczeń związany z nimi :D
Nie bój się zapytać ! Napisz na PW, doradzę i pomogę.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL