FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 17:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sie 2010, o 10:53 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
W TYM WĄTKU PROSIMY WPISYWAĆ OPINIE O E-LIQUIDZIE "MORNING RAIN" / INAWERY


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2010, o 00:08 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
No dziś dość

Na wstępie. Z ciekawości siadłem do Morninga... Taka nazwa... No trzeba... Urzekły mnie chmury, nie sądziłem, że moje ego tak potrafi, Morning fogg, a nie rain. Jestem w szoku, prawdziwym szoku. Mach na dripie - jaka chmura! To dawaj jeszcze raz, i nie ma monitora, nic nie ma. Wow!!!

1- Nie czuję nic, fascynacja dymem
2- Schłodzona lekko paszcza, chmury w pokoju
3- Dym bez zmian, smaku nie potrafię określić, od bidy podepnę to pod "tytoniowe"
4- Coś -tytoniowo?-mleczno-miętowe, daje radę, ale co, dym bez zmian

Panie Irku, nie wiem co to za cholera, nie wiem czy zepsułem atomizer, ale żadna z próbek tak nie kopciła. Jestem pod wrażeniem. Olać Morning Rain, dolewać cytryny, brzoskwini, jabłka, mentolu, może desert shipa i jak mi przypasuje to ja to biorę, ale nie naraz. Tak wyobrażam sobie bazę, nie gryzie mocno, każdy owoc się przytuli do tego cudeńka. To nie jest gotowe, to trzeba czymś dopieścić...

Na raty, live, zdaję relację, płukałem usta, opiłem się wody, i znowu siadam do 4-ki, czuję jednak pieczenie, lekko gryzie, jakiś pieprz, o mocy ziołowego, ale w smaku jak suchy, czarny. Ale smak pozostaje zagadką. Proszę dodać do tego czegoś wyraźnego, proszę walczyć o ten dymek.

Wróciłem na niższy próg... 3-ka to jest to. 4 też daje radę, ale 3 w zupełności wystarcza.

Masowa produkcja? Sam nie wiem, bo daje się palić, ale dla mnie jako baza pod owoce będzie za drogie...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2010, o 22:01 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
Test nr 11 - Morning Rain:

1. Aromat znikomy, niby jakaś nuta papierosowa, ale chyba bardziej wyobraźnia zadziałała :D Dym bardzo słuszny, moc w normie.
Właściwie to pali się jak bazę, tyle że dobrą bazę.

2. Jakoś odczucia podobne do poprzedniej próbki, próbowałem coś jeszcze wyciągnąć ale nic mi na myśl nie przychodzi, nie mniej jednak niby ze słaby posmakiem papierosa ale pali się przyjemnie.

3. Lekki posmak niearomatyzowanego papierosa, przyjemny jakby orzeźwiający, nadal bardzo słuszny dym, jest co wciągnąć w płuco :)

4. Mogę palić, dobre bo za wiele aromatu nie ma a i tak gdzieś mi podchodzi, posmak papierosa w ustach czuć, chyba mi pasuje. :)

Na pewno do produkcji masowej, próbka nr 4 dla mnie jest OK, nie wiem jakby zmienił się smak jak dodałoby się jeszcze trochę aromatu, ale mogłoby być wtedy trochę przesadzone, chyba jednak pozostanę przy 4.

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, o 22:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Nr próbki, źle lub dobrze, ocena liquidu, komentarz opisowy.

MORNING RAIN
1 Źle 3 Słaby I tu muszę wyjaśnić. Morning Rain słynie z rześkiego i wyraźnego smaku - taka właśnie jest próbka nr 2. Ja jednak wolę smak zawarty w próbce nr 3, jest zupełnie inny. Nie czuć tyle rześkości, a bardziej papierosowy smak. Dobry jeden i drugi, ale są inne.
2 OK. 4+ To chyba TO!
3 OK. 4,5 Dla mnie super
4 Źle 3+ Słaby

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2010, o 00:16 
Offline

Dołączył(a): 2 sie 2010, o 18:44
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Smak z pewnoscia delikatny tytoniowy z lekkim posmakiem miety dojacej przy koncu "wciagania" chlod. Ja sam przyrzadzam baze PG, VG plus dodatki co tez z pewnoscia ma wplyw na smak. Na smak ma tez wplyw na czym przeprowadzamy proby ( atomizer czy kartomizer)
Doskonale nadaje sie do mieszania z innymi smakami tytoniowymi nie tylko Ogolnie jest SUPER


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], cyneknimrko


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL