FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 5 mar 2013, o 12:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
koninka wydaje mi się,że prawie każdy do finalnego palenia sporządzonego liquidu używa właśnie zwykłych clearomizerów typu Vision CC,Crystal,ViVi mini CC, innych ViVi itp. Atomizer (np. bez mostkowy 510) na początku jest super do testowania próbek,zakraplasz parę kropelek i mniej więcej wiadomo jak smakują poszczególne samoróbki,dobrze oddaje smaki no i przede wszystkim jest bardzo łatwy w czyszczeniu,co przy dużej ilości próbek do testów jest niewątpliwie wygodne :)

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 5 mar 2013, o 12:56 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 15:33
Posty: 11
Ja swoje testy przeprowadzam wlasnie na visione CC, czyli na jednym z popularniejszych parowników, których używają e-palacze. Zazwyczaj zalewam cały baniak i zostaje z testowaną próbką na minimum pól dnia a czasami nawet dłużej, dzień cały lub dwa. Dopiero po takim czasie jestem w stanie stwierdzić, czy dany aromat/liquid jest dobry, oraz 'co w nim piszczy'. Czasami zdarzają się przypadki, że wylewam testowaną próbkę, jeżeli jest naprawdę kiepska, ale bardzo rzadko to mi się przytrafia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 5 mar 2013, o 13:45 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 13:45
Posty: 246
Jak juz nadmienilem wczesniej jestem noob w e paleniu chociaz zaluje ze dopiero teraz dalem sie na to namowic i staram sie zaglebiac tajniki sztuki :) , ale mam paru znajomych ktozy juz pala sporo czasu i raczej sie nie zaglebiaja dalej niz klirki, dlatego wiem mniejwiecej jakimi kryteriami sie kieruja w doborze liquidow, sam tez uzywam klirkow na razie moim faworytem jest gornogrzalkowiec dualcoil firmy innokin, ale tez przymierzam sie do sprobowania czegos innego. Sam zamowilem kilka liquidow kierujac sie wypowiedziami testerow z forum, kilka spelnilo moje oczekiwania 2 jak na razie niczym sie nie maja do opisow, ale to tylko pewnie inny sprzet i inne odzczucia smakowe..

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 6 mar 2013, o 11:22 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Sprzęt profesjonalny? Wszyscy jesteśmy amatorami, poszukiwaczami upragnionego smaku. Niektórzy poszukują intensywnie, dobierając aromaty, stężenia, kompozycje, inni ekstensywnie - zmieniając urządzenia służące do uzyskania chmurki. Jeszcze inni obiema metodami, z jeszcze większymi rozterkami.
Jest również, największa chyba liczebnie, grupa użyszkodników oczekujących od e-papierosa spełnienia dwóch podstawowych zadań: zastąpienia nałogu tytoniowego i możliwie najprostszej obsługi. Dla nich smak nie jest priorytetem. Ma być akceptowalny. Co prawda wielu z tej grupy po pewnym czasie zaczyna poszukiwać innych smaków - pewnie gra rolę znudzenie, a może dostępność nowych.
Wystarczy spojrzeć na ofertę skierowaną do nowych/zaczynających e-palaczy. Dominują baterie eGo-podobne plus clearomizery CExx(czy podobne). Wobec tego faktu, pomimo używania innych parowników, każdy z testerów czuje się w obowiązku sprawdzenia smaku na sznurkowym crystalu/vivce. I nie jest to poświęcanie się, ani przykrość żadna, te urządzenia również dobrze oddają smak, może inaczej, ale da się.
Dlatego określenie "sprzęt profesjonalny" zmieniłbym na "mniej popularny".

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 7 mar 2013, o 08:43 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 13:45
Posty: 246
Elżunia napisał(a):
Najwazniejsza rzecza jest by zaspokoił potrzeby użytkownika i był bezawaryjny ;)


W pelni zgadzam sie z przedmowczynia :)

ardbeg napisał(a):
Dlatego określenie "sprzęt profesjonalny" zmieniłbym na "mniej popularny".


Dlatego wlasnie sprzet profesjonalny ujalem w " " bo chyba niema czegos takiego jak w pelni profesjonalny sprzet do vapowania ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL