FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 23:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 wrz 2014, o 13:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2014, o 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
W dniu dzisiejszym zakończyłem testy aromatów z serii „t d'm for pipe”.
Pokusiłem się o krótkie podsumowanie (jeśli w złym miejscu to proszę administrację o przeniesienie).
Wszystkie aromaty mają taką samą nutę przewodnią. Jest nią mocny, atakujący nas ze wszystkich stron posmak fajkowo-tytoniowy. Wszystkie mają go pod dostatkiem ale niektóre zaliczyłem do naprawdę mocnych tytoniówek (RED, BLACK). Jak już wspomniałem w jednym opisie, że ja takich smaków już nie potrzebuję, wcale nie oznacza, że inni mają tak samo. Z tego założenie wyszedłem oceniając te aromaty. Płyny produkowane za ich pomocą, będą według mnie idealne dla osób, które chcą rzucić palenie analogów i będą potrzebować zamiennika zwykłego papierosa. Znajdą tu wszystko: moc, kop, drapanie w gardło a nieraz ciekawy, dodatkowy smaczek. Jako mocne tytoniówki, wszystkie aromaty uważam za udane. Młodzi (stażem) waperzy, walczący z rzuceniem nałogu oraz koneserzy takich ciężkich klimatów powinni być zadowoleni. Do poprawy zostaje jedynie osad powstający w butelkach z przygotowanymi liquidami.
Pozdrawiam Wszystkich


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2014, o 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:43
Posty: 477
Lokalizacja: Chełm
inawera napisał(a):
Zacytuje "elPetto" - przez pończochę.
Spróbujcie przefiltrować mieszankę przed zalaniem do parownika.

Przefiltrowanie "przez pończochę" w warunkach domowych, nie dysponując odpowiednim sprzętem daje niezbyt satysfakcjonujące efekty.
Rozrobiłem większą ilość aromatu AM4A i przefiltrowałem przez lejek w którym ułożyłem sporą ilość waty.
W mieszance pozostały jednak malutkie drobinki które po odstaniu wypływają na powierzchnię i znaczą ślad na butelce.

Obrazek

A teraz krótkie podsumowanie testów :)
W moim przypadku testy aromatów tino d'milano zdecydowanie wygrał aromat AM4A i na dzien dzisiejszy jest również numerem 1 wśród wszystkich mieszanek *inawera* jakie do tej pory miałem przyjemność spróbować.
Na wyróżnienie zasługują również CHOCOLATE FOR PIPE, BLACK, DARK i CAPITAN JACK - fajne deserowe tytoniówki.
Z aromatu BLACK CHERRY gdyby odjąć co nieco pestkę i goryczkę liści też mógłby powstać świetny aromat.
Pozostałe niestety nie są w moim typie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2014, o 19:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Zakonczylem dzis testy. To aromaty rewolucyjne w domenie tytoniowych! W przeciwienstwie do zwyklych "tytoniowek" zawartosci tytoniu nie potrzeba sie w nich domyslac. Wszystkie aromaty sa bardzo dobre, nawet te, ktore smakuja mi mniej beda wspanialym dodatkiem do mieszanek z innymi smakami. Z niezaprzeczalna gwarancja "tytoniowosci".
Testy byly dosc trudne, bo moc aromatow jest znaczaca a niektore smaki sa zblizone - czesc z nich wapowalem co prawda przez 3-4dni, ale prawdziwe walory mozna bedzie docenic dopiero w spokojnym, dlugotrwalym wapowaniu pojedynczych smakow.
Aha, o metnosci i osadach nie wspominalem w opiniach, bo juz inni to zrobili wczesniej. Dziekuje za testy i pozdrawiam *inawera*

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL