FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 wrz 2014, o 11:07 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Sprawy osobiste spowodowały że zaniedbałem temat.
Już się poprawiam.


Obrazek

Przegraliśmy z honorem SPADLIŚMY Z HUKIEM

Teraz muszę napisać coś o kibicach. Dzielę ich na dwie kategorie:
1. - Kibice z sercem i jajami.
2. - Kibice sukcesu.

Ci pierwsi - reformowalni - z godnością pożegnali swoich zawodników.
Ci drudzy są zadowoleni tylko gdy zawodnicy KMŻ odnoszą sukcesy. Wtedy też przychodzą na mecze, a gdy przypadkiem trafią na zawody w których drużynie idzie "pod górkę" posyłają wiązki otuchy składające się z ocenzurowanych słów.
Okazuje się jednak że wszystkiemu winien jest trener. Nie powinien siedzieć w parku maszyn tylko przejść się po trybunach stadionu i posłuchać ilu wybitnych zawodników, trenerów marnuje się zasiadając wyłącznie na trybunach. Ich opinie o stanie toru, sposobie walki na torze wskazują jednoznacznie na winę trenera.
Panie Marianie apeluje do pana. Niech pan zaopatrzy się w Nerwosol max i wyjdzie na trybuny.
Okazuje się że co 10 kibic jest przynajmniej tak dobry jak najlepsi polscy zawodnicy, co 20 kibic ma większe od pana zdolności w prowadzeniu drużyny.
Ile tego dobra marnuje się na trybunach.
Wystarczy jedynie podstawić im motory a drużyna będzie na pewno Mistrzem Polski.
Mistrzami musza być "dożywotnio" bo gdyby w którymś sezonie byli tylko drugą drużyną w najwyższej lidze to już ponownie będą wiązki otuchy składające się z ocenzurowanych słów.
Apeluje także do Andrzeja Zająca. Panie prezesie proszę wyjść i posłuchać kogo należy zakontraktować na następny sezon.
Usłyszysz wiele propozycji. Jedynie nie usłyszysz od nikogo skąd wziąć na to pieniądze. Tutaj już rozumy są za krótkie.


Oczywiście to wszystko co napisałem zielonym kolorem to jest kpina z tych "mądrych" i "mocnych".
Mądrych inaczej i mocnych jedynie w gębie. Szczególnie po kilku Tyskich.

Jest jednakże wśród kibiców spora grupa wydaje się dobrze znających się na tym sporcie.
Oni naprawdę dysponują duża wiedzą, ale gdy dojdziemy do etapu skąd na to wszystko wziąć pieniądze, też nie potrafią udzielić pomocnej rady.
Głęboko wierzę że "czarny sport" pozostanie w Lublinie, jednakże na pytanie - skąd kasa? - także nie potrafię odpowiedzieć, podobnie jak nie potrafię zrozumieć dlaczego marnuje się pieniądze podatników na "karykaturę piłki nożnej" w naszym mieście.

- Pragnę teraz podziękować "wyjadowiczowi" za wiele informacji o żużlu o których nie miałem bladego pojęcia.
Daniel pomału i cierpliwie starasz się wtłoczyć do mojej głowy informacje które pozwalają mi "nie ośmieszyć się totalnie"
- Kibicom ze "Speedway Euphorii" dziękuje za przygarnięcie nas "ubranych na niebiesko", za przyjazną atmosferę, za możliwość przebywania w środku tego "mięsa" tam gdzie bije serce stadionu.
- Kindze, Andrzejowi, Darkowi i Arturowi dziękuje za to że mogłem przebywać z wami. Dzięki temu wiem ile trudu, wyrzeczeń, nerwów wymaga zorganizowanie i prowadzenie takiego klubu.
- Trenerowi Wardzale dziękuje za to że traktował mnie, Gabrysię, Bartka jak równych sobie. Nigdy nie dał do zrozumienia że jesteśmy inni czy gorsi.
- Zawodnikom: Davemu, Cameronowi, Andreyowi, Dawidowi, Arkowi, Damianowi, Mariuszowi i innym z którymi miałem zaszczyt i przyjemność spotykać się po meczach za gesty przyjaźni. Będę zawsze wam kibicował.
- Misiek. Robertowi za wszystko.
Gdyby ktoś chciał wiedzieć co dalej w relacjach Robert Miśkowiak - Inawera to informuje że z wielką przyjemnością w następnym sezonie będzie także dumą naszej firmy. Nic się nie zmienia. Misiek z Inawerą. Inawera z Miskiem.

P.S. Wczoraj rozszyfrowałem skrót VIP.
very IMPOTENT persony.
Nigdy więcej na trybunie dla VIP-ów. Chyba że za karę.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL