FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 cze 2014, o 13:24 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Jedziemy dalej.
Wprawdzie po eliminacjach do IMP jestem nasycony "metanolem", ale....

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2014, o 13:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
Jedziemy dalej.
Wprawdzie po eliminacjach do IMP jestem nasycony "metanolem", ale....

Obrazek

W koncu Miskowiak ma tą obiecaną "rakiete" z Pentagonu czy dalej ma żółwika ?
Pytam bo wydaje mi sie ze dalej na żółwiu śmiga.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2014, o 13:39 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
Szombierski zostaje w Czewie. Rekiny nie mają za bardzo alternatywy na wzmocnienia (chyba że Borowicz ??? ) więc 2 punkty powinny zostać w domu. Typuje 52 ;38.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2014, o 13:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Wyjazdowicz napisał(a):
Szombierski zostaje w Czewie. Rekiny nie mają za bardzo alternatywy na wzmocnienia (chyba że Borowicz ??? ) więc 2 punkty powinny zostać w domu. Typuje 52 ;38.

Jezeli to pewne zrodlo to bylo do przewidzenia.
A Szumina jak by deko "czail" przywiozl by 2 x 0 i bylby w Rybniku ale on sam chyba jednak nie chce do Rybnika.

EDIT EDIT
Daniel tez sie wychylil zamiast rowna forme trzymac czyli max 4/5 pkt w 5 biegach to wychyla sie na podium.
Co to sie dzieje ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2014, o 14:51 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AndrzGdz napisał(a):
inawera napisał(a):
Jedziemy dalej.
Wprawdzie po eliminacjach do IMP jestem nasycony "metanolem", ale....

[img]http://imageshack.com/a/img842/7033/obf2j.jpg

W koncu Miskowiak ma tą obiecaną "rakiete" z Pentagonu czy dalej ma żółwika ?
Pytam bo wydaje mi sie ze dalej na żółwiu śmiga.


Czy rakieta? Zobaczymy w niedziele.
Nowy GM jest już w ramie.
Jak deszcz (grzmi wokół Lublina) nie storpeduje treningu dzisiaj będą próbne "przejażdżki"
Jutro także trening - pewnie trochę szybciej.
W niedzielę na maxa.
Jeżeli ten silnik jest tak dobrze zrobiony jak silnik Szombierskiego to o wynik Miśka jestem spokojny.
Wydaje się że spasowano drugi motocykl na którym Robert jechał (śmigał) w ostatnim wygranym biegu.
Ma być dobrze.
Inawera całym składem melduje się na trybunach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2014, o 15:40 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
AndrzGdz napisał(a):
Jezeli to pewne zrodlo to bylo do przewidzenia.
A Szumina jak by deko "czail" przywiozl by 2 x 0 i bylby w Rybniku ale on sam chyba jednak nie chce do Rybnika.

EDIT EDIT
Daniel tez sie wychylil zamiast rowna forme trzymac czyli max 4/5 pkt w 5 biegach to wychyla sie na podium.
Co to sie dzieje ?


''Syfy'' mówią że to klub zadecydował o zatrzymaniu Szuminy -
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44517 ... w-u-rybnik

Co do Daniela to jest on matadorem lubelskiego toru, myślę że to był pierwszy i ostatnio jego dobry występ w IMPie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2014, o 02:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):
AndrzGdz napisał(a):
W koncu Miskowiak ma tą obiecaną "rakiete" z Pentagonu czy dalej ma żółwika ?
Pytam bo wydaje mi sie ze dalej na żółwiu śmiga.


Czy rakieta? Zobaczymy w niedziele.
Nowy GM jest już w ramie.
Jak deszcz (grzmi wokół Lublina) nie storpeduje treningu dzisiaj będą próbne "przejażdżki"
Jutro także trening - pewnie trochę szybciej.
W niedzielę na maxa.
Jeżeli ten silnik jest tak dobrze zrobiony jak silnik Szombierskiego to o wynik Miśka jestem spokojny.
Wydaje się że spasowano drugi motocykl na którym Robert jechał (śmigał) w ostatnim wygranym biegu.
Ma być dobrze.


Na potwierdzenie i uzupełnienie Irkowych słów:
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44551 ... t-kolorowo

inawera napisał(a):
Inawera całym składem melduje się na trybunach.


I będziecie mieć takie transparenty ?:

INAWERA, INAWERA - TO DOPINGU NOWA ERA !!!

INAWERA KIBICUJE - MISIEK KOMPLET SE MAJSTRUJE !!!

;) :lol:

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2014, o 21:36 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
JAK WYGRAMY TO SIĘ SCHLAMY , JAK PRZEGARMY TO SIĘ SCHLAMY JAK ZREMISUJEMY TO SIĘ NA****** !!! :D

Co za mecz ! co za emocje :)

Misiek wrócił z dalekiej podróży - co prawda musi jeszcze lekko dopracować sprzęt bo silnik na starcie jest słaby , zbiera się dopiero na dystansie ale grunt że wogóle jedzie.

Powiem tak - budowa składu na następny rok musi się opierać na Miśku i Dave'u Watt. Druga linia to Cam i Andrey. Juniorzy to bolączka trenera i nad tym też koniecznie trzeba popracować.

Rybnik - gdyby nie Bomber i Czałow to dostali by srogie lanie. Harris dziś trochę przygwiazdorzył i zarazme mnie wkurzył wyłączajać Andreyowi zapłon po zakończeniu Igo biegu :/

Zaczynam się zastanawiać kto prócz Rybnika poleci w tym sezonie z ligi...

Kibice z Rybnika fajna ekipa!



Strefa najmłodszego kibica - STRZAŁ W 100 !!! ( dziesiątka to za mało powiedziane )

Ekipa Inawery również pełen pozytyw,aczkolwiek trzeba wydrukować spiwnik , będzie łatwiej na przyszłość - mam nadzieje że pogoda ich nie zraziła i pojawią się jeszcze kiedyś na stadionie przy Zygmuntowskich :)


Obszerniejsza relacja będzie pewnie ze strony P.Irka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2014, o 22:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Wyjazdowicz napisał(a):
Co za mecz ! co za emocje :)


Faktycznie - mimo że jednostronny, o wiele ciekawszy niż nasza przegrana potyczka z Gnieznem, gdzie więcej było przepychanek, niż ścigania na torze - którego 'specyfika' na takowe nie pozwalała...


Wyjazdowicz napisał(a):
Powiem tak - budowa składu na następny rok musi się opierać na Miśku i Dave'u Watt. Druga linia to Cam i Andrey. Juniorzy to bolączka trenera i nad tym też koniecznie trzeba popracować.


Nie zapominajmy o obecnej Waszej "Wunderwaffe" - Dawidzie Lamparcie! :o :D

Wyjazdowicz napisał(a):
Rybnik - gdyby nie Bomber i Czałow to dostali by srogie lanie. Harris dziś trochę przygwiazdorzył i zarazme mnie wkurzył wyłączajać Andreyowi zapłon po zakończeniu Igo biegu :/


W temacie żenującego i na dodatek bezkarnego chamstwa na torze - zobaczcie sobie co zrobił ' Gomóła Starszy' z 'Ciapkiem':
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44579 ... iapa-wideo

Wyjazdowicz napisał(a):
Zaczynam się zastanawiać kto prócz Rybnika poleci w tym sezonie z ligi...


No jak to kto? Ktoś spoza naszego forum - czyli Daugavpils! :mrgreen:
Zresztą już podczas meczu było widać złowieszcze stada ptaków kotłujące się nad torem! *BOJE SIE*
Pierwszy raz widziałem takie obrazki! :o

Obrazek

/edyta/

ps. szkoda mi Dawida Stachyry, bo chłopak w dalszym ciągu nie może się odnaleźć - zwłaszcza sprzętowo... :(

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2014, o 11:36 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
elPetto napisał(a):

Nie zapominajmy o obecnej Waszej "Wunderwaffe" - Dawidzie Lamparcie! :o :D




Fakt, można już stwierdzić że Pantera odblokował się już w głowie i madobre fury pod dupą :)
Myślałem że po dotknietej taśmie Dawid dostanie ''gorączki'' naszczęście szybko się zmobilizował i zrobił dobry wynik. Dawid to niestety druga linia.


elPetto napisał(a):

W temacie żenującego i na dodatek bezkarnego chamstwa na torze - zobaczcie sobie co zrobił ' Gomóła Starszy' z 'Ciapkiem':
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44579 ... iapa-wideo



Niestety Gomólski to straszny cham. Może niektórzy się oburzą ale dwa lata temu po upadku na naszym torze ( de facto sam był jego winowajcą ) zjeżdzając do parku maszyn przejechał naszemu kierownikowi zawodów po stopach ! - efekt ? wyklucznie do końca zawodów za niesportowe zachowanie... Całe szczęście że takie sytuacje dzieją się rzadko.


elPetto napisał(a):

No jak to kto? Ktoś spoza naszego forum - czyli Daugavpils! :mrgreen:
Zresztą już podczas meczu było widać złowieszcze stada ptaków kotłujące się nad torem! *BOJE SIE*
Pierwszy raz widziałem takie obrazki! :o

Obrazek




Jeśli Gryfy się nie obudzą to jeszcze możę być róznie... Myślę że dużo ekip będzie celować w 5 miejsce.

Co do złowieszczych ptaków ja przeżyłem osobiście ich nalot w ubiegłm sezonie. Mam zdjęcia na kompie w domu to wkleje po powrocie z pracy :)


elPetto napisał(a):
/edyta/

ps. szkoda mi Dawida Stachyry, bo chłopak w dalszym ciągu nie może się odnaleźć - zwłaszcza sprzętowo... :(


Dawid nigdy nie jechał na naszym torze, zawsze w rozmowie dawał do zrozumienia że trudno mu go rozszyfrować. Rozmawiałem z Dawidem i jest załamany , ma dużo problemów prywatnych i zawodowych- pewnie to wszystko przełożyło się na wczorajszy wynik. Szkoda chłopaka ale cóż zrobić , na niektóre sprawy nie możemy mieć wpływu. Może Dawid musi zrobić krok w tył żęby potem zrobić dwa w przód ??? niektórym to posłużyło.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL