FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 08:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 kwi 2014, o 14:45 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
04 maja 2014.
Znowu trudny przeciwnik.

Obrazek

Tak wyglądał bilet na mecz.

Obrazek

Mogę zdradzić że wspólnie z KMŻ Lublin zaplanowaliśmy kolekcjonerską serię biletów na mecze.
Na każdym bilecie będzie inny zawodnik.
Na najbliższy mecz w Lublinie będzie.................... nie zdradzę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2014, o 20:08 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
Typuję wynik 50;40. Wynik u nich będą trzymali tylko Bjarne i Tarasienko reszta to średniaki więc ich pogonimy. Z Żurawiami daliśmy rade zremisować więc i z węglem damy radę wygrać,MUSIMY !!! bo gdzie mamy szukać punktów jak nie u siebie !? :D

P. Irku jak mogę prosić to jakieś dobre winko ;)

Jakie dobre winko. Tam są same skiśnięte wytrawne. Dla was mamy niespodziankę. 8 czerwca na meczu z ROW cała Inawera w służbowych strojach i jeszcze nowszych czapkach melduje się w sektorze na pierwszym łuku. Jak będzie kiepska pogoda to dziewczyny zabiorą jeszcze żółte parasole.
Misiek w Szwecji u mechanika. W ostatnim meczu jeździł na zeszłorocznych silnikach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2014, o 23:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):
Mam pytanie.
Co wam przywieźć i wysłać razem z próbkami wiśni?


A po co przywozić, skoro to 'Coś' jest (?) na miejscu...
Mam na myśli "Miętę Kazimierzowską"! ;) :lol:

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 12:13 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
elPetto napisał(a):
inawera napisał(a):
Mam pytanie.
Co wam przywieźć i wysłać razem z próbkami wiśni?


A po co przywozić, skoro to 'Coś' jest (?) na miejscu...
Mam na myśli "Miętę Kazimierzowską"! ;) :lol:


Mięta już wychodzi z ziemi. W tym roku zrobi się więcej. A tak w ogóle to pomału zaczyna się sezon na nastawianie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2014, o 14:00 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Takimi pocztówkami będziemy wspierać MIŚtrza.
Mamy cztery różne.
Dzisiaj premiera pierwszej.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2014, o 11:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 18:59
Posty: 28
Witam Was wszystkich przyjaciele :) w związku z przerwą na torach żużlowych postanowiłem przypomnieć Wam o najmłodszym członku Misiek&Inawera Racing Team.
Kubuch jak już Wam kiedyś pisałem od najmłodszych lat śmiga aż miło na crossie. W tym roku przeszedł do wyższej klasy i jeździ na motorze z silnikiem o pojemności 85cm3 :) Niektórym z Was pewnie uśmiechnie się buźka bo pomyślicie że mało, ale uwierzcie mi że taki mały motorek a sprawia nielada frajde!
http://zapodaj.net/2f9716466888f.jpg.html
W niedziele trzymamy kciuki za Kubę bo chłopaki jadą na zawody do Oborników Wielkopolskich.
Przygotowania do zawodów wciąż trwają ale i sprzęt i zawodnik są gotowi i zmotywowani :)
http://zapodaj.net/5955503923be5.jpg.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2014, o 16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):

PROJEKT BILETU NA MECZ POKAŻĘ DOPIERO PO MECZU.
MOGĘ ZDRADZIĆ. NA BILECIE BĘDZIE ROBERT.


No, no....promocja na całego!
Jak tak dalej pójdzie to w niedalekiej przyszłości będzie np. tak:

Fragment relacji Irka z pielgrzymki KMŻ do Watykanu:
"...Papież Franciszek przyjął delegację naszego klubu w Auli Pawła VI.
W momencie, kiedy Robert Miśkowiak przekazywał Ojcu Świętemu pamiątkowy plastron klubowy, podszedł do mnie jakiś koleś o dość ciemnej karnacji twarzy i dziwnej fryzurze...
i łamaną angielszczyzną zapytał:
- te, a ten w białym kasku co koło Miśka stoi - to co za jeden?"


;)

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2014, o 17:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 18:59
Posty: 28
Piotrze oby! Oby wszystko szło w dobrym kierunku :) moim zdaniem trzeba pomagać młodym ambitnym ludziom którzy na to zasługują :) Misiek to nasz diamencik który będziemy szlifować żeby dawał radość :)
Kuba jest strasznie zapatrzony w Roberta. Chłopak ma naprawde niesamowity autorytet. Robert poświęca mu ogrom czasu czego wyniki widać i na torze i na codzień bo Kuba się dobrze uczy i jest grzecznym dzieckiem jak Misiek.
Teraz jeszcze sprzedam Wam wiadomość dnia. Dariusz Sprawka prezes KMŻ Lublin został odwołany ze stanowiska i że tak powiem slangiem kopniakiem wygnany z klubu także w Lubelskim środowisku żużlowym może być już tylko lepiej :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2014, o 07:29 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2014, o 14:12
Posty: 193
No cóż... ciężko o tym pisać, ale odnotować trzeba. KMŻ przegrał ze Startem 41-49 :(

Przed spotkaniem obaj trenerzy nie byli pewni swego.

Obrazek

Na bardziej zmartwionego wyglądał Darek Śledź, trener przyjezdnych, swego czasu znakomity żużlowiec i wychowanek Motoru Lublin.

Obrazek


Początek meczu to nokaut gospodarzy. Przyjezdni byli dużo szybsi na starcie i na trasie. Po dwóch biegach byłol 2:10.

Obrazek

Sygnał do walki dała para mqariusz Franków Davey Watt, ale naszym nie było dane dojechać do mety. Vadim Tarasenko postanowił przejechać przez Frankowa, co dla zawodnika KMŻ skończyło się upadkiem i złamaniem ręki z przemieszczeniem :(

W niedzielę Vadim jeździł jak nawiedzony. Na zdjęciu poniżej jego kolejna szalona akcja. Tym razem ucierpiał w niej sam, ale na szczęście obyło się bez złamań.

Obrazek


Końcówka meczu była już znacznie bardziej wyrównana, ale naszym nie udało się odrobić strat i osiągnąć chociaż remisu :(

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2014, o 08:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 18:59
Posty: 28
Na ostatnim zdjęciu widać jaki był tor na to spotkanie... Ja osobiście nie moge sie patrzeć na niego... Widać ze beton i jeszcze w dodatku świeci sie jak nie powiem co... Start dostał prezent. Oni nawet motory mieli poustawiane na ten tor. Naprawde nie rozumiem jak mozna zrobić tor pod przeciwnika. Gniezno jechało jak w domu a nasi do 12 biegu szukali ustawien... Wczoraj w klubie uslyszalem ze to wina komisarza, az mnie cisnienie skoczylo. Komisarz nie ma prawa ingerowac w tor. Tor ma byc rowny i tak samo przyczepny na calej jego dlugosci wiec skoro w naszym lubelskim klubie nikt w zarzadzie nie ma jaj zeby sie postawic jak Skrzydlewski prezes Orła Łódź) który komisarza pogonił po staropolsku, pieknym i wymownym "spi...laj tor jest taki jak nalezy" a komisarz poszedl bez slowa, to nasza druzyna bedzie popychadlem w tym sezonie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL