FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 11:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 mar 2012, o 00:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Witam serdecznie
Wczoraj chciałem umieścić swoją odpowiedź na "zielonym forum" w temacie bazy Universal, niestety okazało się, że temat jest zamknięty. Kwestia bardzo istotna - TRAKTOWANIE KLIENTÓW PRZEZ INAWERA.
Mam wrażenie, że na forum zielonym nie zawsze pisze ta sama osoba w imieniu Inawera, mimo że podpisuje się "Inawera".
Powiem szczerze, że ostatnie posty zasmuciły mnie niesamowicie. Nie będę cytował a jedynie przedstawię moje podsumowanie:
1. Niezrozumiałe zacietrzewienie przedstawiciela Inawera - wystarczyło by wyjaśnienie (na początku) że wypuszczona partia 1 była wyłącznie dla testerów i dopiero po testach będzie dostępny produkt ostateczny (testów nie prowadzi się na klientach chyba że chce się dorównać naszym dostawcom z ChRL).
2. Brak konsekwencji - Na początku wątku mowa o bazie - potem o tanim liquidzie - Nie przystoi poważnemu dostawcy
3. Proste rozwiązanie - Możliwość "dosmaczenia" bazy. Nie jest istotne ile kosztowałby aromat który aromatyzowałby bazę Universal. Z obliczeń wykonanych przez Kriss, wynikało, że taki "aromat" mógłby być rozcieńczony i tak zachowywałby miano aromatu. A nawet jakby kosztował 50 PLN za 10 ml to myślę, że przy odzewie forumowym warto by takie coś zaproponować, nawet kosztem najsłabiej sprzedającego się aromatu - nie trzeba nowych nakrętek a i etykieta nie spowodowała by dodatkowych kosztów (przy rezygnacji z najsłabiej sprzedającego się aromatu).
4. Niedopuszczalna riposta - cytat: "Nawet gdyby WSZYSCY Polacy z dnia na dzień przestali robić u nas zakupy - NIE ODCZUJEMY SPADKU ILOŚCI ZAMÓWIEŃ, BANKRUCTWO NAM NIE GROZI. Czas to zrozumieć i przestać robić z siebie głupków." - Poczułem się jak głupek. Głupio mi. Czy jest ktoś w Inawera, kto mógłby mi wyjaśnić o co chodzi? Głupio mi.
5. Naprawdę nie chcę w żaden sposób próbować Wam (jeśli pamiętam na wyżej wspominanym forum osoba odpowiadająca pisała pre "wam", "wy", "tobie" - szkoda że nie "Wam", "Wy", "Tobie") zaszkodzić. Może osoba, która odpisywała miała objawy... No i prawie dałem ponieść się emocjom.
6. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2012, o 00:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Dodatek do posta powyżej: Wydaje mi się, że nie były to posty Pan Irka, ponieważ wcześniejsze kontakty i informacje przez niego udzielane nie pasują do schematu. No chyba że Pan Irek jest kobietą 8-)) (PS. Kocham kobiety).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2012, o 12:01 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
dzizas napisał(a):
Witam serdecznie
Wczoraj chciałem umieścić swoją odpowiedź na "zielonym forum" w temacie bazy Universal, niestety okazało się, że temat jest zamknięty. Kwestia bardzo istotna - TRAKTOWANIE KLIENTÓW PRZEZ INAWERA.
Mam wrażenie, że na forum zielonym nie zawsze pisze ta sama osoba w imieniu Inawera, mimo że podpisuje się "Inawera".
Błąd na zielonym forum pracowałem tylko ja. Irek.
Nikt inny pracować tam nie chciał.
Jak też już się z tamtym forum pożegnałem.
Powiem szczerze, że ostatnie posty zasmuciły mnie niesamowicie. Nie będę cytował a jedynie przedstawię moje podsumowanie:
1. Niezrozumiałe zacietrzewienie przedstawiciela Inawera - wystarczyło by wyjaśnienie (na początku) że wypuszczona partia 1 była wyłącznie dla testerów i dopiero po testach będzie dostępny produkt ostateczny (testów nie prowadzi się na klientach chyba że chce się dorównać naszym dostawcom z ChRL).
Błąd – pisałem wielokrotnie że pierwsza partia bazy 200 szt była mocno przearomatyzowana. Na wyraźną prośbę klientów została osłabiona, Na stronie głównej sklepu przez półtora miesiąca była informacja że baza jest aromatycznie słabsza.
2. Brak konsekwencji - Na początku wątku mowa o bazie - potem o tanim liquidzie - Nie przystoi poważnemu dostawcy.
Kolejne źle zrozumiane teksty – pisałem że produkt który był sprzedawany jako baza (opisy) w zasadzie stężony był jak e-liquid
3. Proste rozwiązanie - Możliwość "dosmaczenia" bazy. Nie jest istotne ile kosztowałby aromat który aromatyzowałby bazę Universal. Z obliczeń wykonanych przez Kriss, wynikało, że taki "aromat" mógłby być rozcieńczony i tak zachowywałby miano aromatu. A nawet jakby kosztował 50 PLN za 10 ml – przynajmniej 2 x za mało, to myślę, że przy odzewie forumowym warto by takie coś zaproponować, nawet kosztem najsłabiej sprzedającego się aromatu - nie trzeba nowych nakrętek a i etykieta nie spowodowała by dodatkowych kosztów (przy rezygnacji z najsłabiej sprzedającego się aromatu). Jak myślisz ile jednorazowo musimy tego teraz kupić? Czy zagwarantujesz nam sprzedaż 5000 butelek w terminie przydatności do spożycia. Czy zwrócisz nam pieniądze jeżeli ten drogi aromat nie sprzeda się w ciągi roku? Czy dla zaspokojenia ambicji i smaków kilku userów zaryzykujesz inwestycję kliku tyś €?
4. Niedopuszczalna riposta - cytat: "Nawet gdyby WSZYSCY Polacy z dnia na dzień przestali robić u nas zakupy - NIE ODCZUJEMY SPADKU ILOŚCI ZAMÓWIEŃ, BANKRUCTWO NAM NIE GROZI. - czysta prawda podana w formie zwykłej informacji, bez próby prowokowania kogokolwiek. Czas to zrozumieć i przestać robić z siebie głupków."Tak. Czas poprzestać poprzez PW wzajemnie nawoływać się do bojkotu naszej firmy. Nam się nic złego nie dzieje. Wręcz odwrotnie. Każda zadyma na zielonym = zwiększone obroty w sklepie. Czas to zrozumieć. Opinie userów z zielonego forum nigdy się nie przeniosły na wielkość sprzedaży. Pisałem wielokrotnie, teraz powtarzam, czas zrozumieć i przestać się wygłupiać - Poczułem się jak głupek. Głupio mi. Przepraszam. Nie miałem zamiaru kogokolwiek obrazić.Czy jest ktoś w Inawera, ( Inawera się odmienia) kto mógłby mi wyjaśnić o co chodzi? Głupio mi.
5. Naprawdę nie chcę w żaden sposób próbować Wam (jeśli pamiętam na wyżej wspominanym forum osoba odpowiadająca pisała pre "wam", "wy", "tobie" - szkoda że nie "Wam", "Wy", "Tobie") – tak też pisałem dopóki jakiś mędrzec nie zwrócił mi uwagi że nie życzy sobie jak „wy” być w ten sposób wyróżniony.zaszkodzić. Może osoba, która odpisywała miała objawy... No i prawie dałem ponieść się emocjom.
6. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.


1. Temat różowej bazy zaczął się od wpisu Kriss dot. brązowego koloru bazy z TL. Baaaaardzo sprytnie przekierowanego na różową bazę Inawery.
TL milczy, Inawera starała się sprawę wyjaśnić – userzy sobie używali.
2.Badanie zawartości nikotyny – jeden z userów posądził sprzedawców i producentów o „rżnięcie” na stężeniu nikotyny.
W imieniu Inawery odpisałem że do utylizacji oddajemy tyle nikotyny że nie musimy nikogo okradać. Nikotyną ze zlewek pryskamy nawet chrabąszcze na egzotycznych drzewkach.
PUCH oddzielił dwie części wypowiedzi. Skopiował część o chrabąszczach i zaczął się naigrywać. Pozostali baaaaaardzo chętnie mu wtórowali (poczytaj sobie ostatni wpis Jimmixx).
Skończyłem z zielonym i kończyłem z tematami z zielonego. Czuję się znacznie lepiej.
Pozdrawiam. Irek.
P.S.
I nie jestem kobietą. A na zielonym nikt oprócz mnie nie pisał.
Czy spotkaliście się z moimi wpisami dot. kąsania i kopania. Jeżeli tak to pewnie rozumiecie, jeżeli nie to wybaczcie po raz kolejny pisał nie będę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2012, o 17:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Witam serdecznie
Zdaję sobie sprawę, jak użytkownicy/klienci mogą być wnerwiający. Często czytając forum sam nie mogę wytrzymać i klnę pod nosem na tego czy owego. Domyślam się, że jeśli często nietrafione zarzuty (lub nawet kłamstwa) były wymierzone we mnie to też mógłbym trochę ostro zareagować. Jednak nie wiem dlaczego ale tekst o "głupkach" trochę mnie poruszył. I piszę to z dobrą intencją - może być sporo takich ludzi jak ja, którzy czytają fora, ale zbytnio się nie udzielają - wnioski jednak wyciągają.
Przyjmuję oczywiście argument cenowy. Tylko osoba nieodpowiedzialna inwestowałaby w coś, co może zaszkodzić jego firmie. Pisząc o tym "aromacie" miałem oczywiście na myśli, że część tego co w tej chwili dodajecie do bazy Universal można by zabutelkować (odpowiednio rozcieńczone żeby nie przynosiło strat) i wystawić żeby zatkać twarz tym co najbardziej krzyczą.
Mnie w zasadzie na razie to nie dotyczy - jeszcze nie zamawiałem bazy Universal (może dziś 8-)).
Osobiście chwalę sobie współpracę z Inawerą (nie Inawera 8-)) i nie zamierzam nawoływać do jakichkolwiek bojkotów.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2012, o 10:17 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Cytuj:
Jednak nie wiem dlaczego ale tekst o "głupkach" trochę mnie poruszył.

To podobnie jak mnie poruszają maile i wiadomości na PW o nawoływaniu się do bojkotu Inawery. (ludzie wysyłają takie informacje do mnie). Pisałem że jest to bardzo nieskuteczne, ale praktycznie w każdym temacie dotyczączym nas coś takiego się pojawia. Kto to pisze? Wystarczy porównać temat "opinie o TL" z naszymi tematami.
Z tym zrobiłem już spokój. Przestałem pracować na zielonym tak jak ponad rok temu przestałem pisać na kawowym.
Będę próbował tak zorganizować nasze forum aby userzy pisali tyko o naszych produktach, tak aby temat aromatu po dwóch - trzech wpisach nie zmieniał się w temat o d... Maryny.
Hyde Park to będzie jedyne miejsce gdzie będzie się pisało o czym innym.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL