FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 21:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 kwi 2015, o 20:56 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
elPetto napisał(a):
A na meczu Grudziądz-Gorzów mogliśmy zobaczyć - nie boję się użyć tego słowa:
jedną z najlepszych/najpiękniejszych/emocjonujących gonitw w historii żużla
za sprawą Tomka, który po pożegnaniu z GP dosypał koksu do baku i pod kask! :shock:

https://youtu.be/37p-JBS57D4



Niechaj się wstydzę, ale po obejrzeniu tego materiału wyrwało mi się - ja pierdole - bajka.
Na kolana narodzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2015, o 21:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2013, o 23:56
Posty: 345
Lokalizacja: nowogród-podlaskie
powiem tak " pięknie"

_________________
Obrazek
ego lava tube v3 "szwarc pałka" nemezis-clon JM


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2015, o 21:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
inawera napisał(a):
elPetto napisał(a):
A na meczu Grudziądz-Gorzów mogliśmy zobaczyć - nie boję się użyć tego słowa:
jedną z najlepszych/najpiękniejszych/emocjonujących gonitw w historii żużla
za sprawą Tomka, który po pożegnaniu z GP dosypał koksu do baku i pod kask! :shock:

https://youtu.be/37p-JBS57D4



Niechaj się wstydzę, ale po obejrzeniu tego materiału wyrwało mi się - ja pierdole - bajka.
Na kolana narodzie.

Fakt dzialo to sie "u mnie" ,niestety nie bylem tego swiadkiem na stadionie a przed TV i jest sie z czego cieszyc *yahoo*
Grudziadz to biedne miasto,ale temat na miescie jest jeden Gollob , Gollob , Gollob.
Euforia trwa........
Szczerze to myslalem ze Gollob odcinać bedzie w G-dzu kupony a tu poszedl po "bandzie" konkretnie, wyscig genialny a troche sie znam i troche juz widziałem. Zapewnil znowu kpl publicznosci ( 7/8 tys wiecej nie wejdzie ) na nastepny mecz.
Co z tego wyniknie jaki GKM osiagnie wynik nie mam pojecia bo to dopiero II kolejka ?
Teraz kolej wyjazd na Wroclaw a pozniej jak sie tu mowi dwa teoretycznie łatwe mecze u siebie Tarnow , Rzeszow.
Ciekawi mnie kto byl konstruktorem z imienia i nazwiska sciezek na betonie to tez wazny aspekt tego spotkania, ale niestety nie wiem ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2015, o 21:17 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AndrzGdz napisał(a):
inawera napisał(a):
elPetto napisał(a):
A na meczu Grudziądz-Gorzów mogliśmy zobaczyć - nie boję się użyć tego słowa:
jedną z najlepszych/najpiękniejszych/emocjonujących gonitw w historii żużla
za sprawą Tomka, który po pożegnaniu z GP dosypał koksu do baku i pod kask! :shock:

https://youtu.be/37p-JBS57D4



Niechaj się wstydzę, ale po obejrzeniu tego materiału wyrwało mi się - ja pierdole - bajka.
Na kolana narodzie.

Fakt dzialo to sie "u mnie" ,niestety nie bylem tego swiadkiem na stadionie a przed TV i jest sie z czego cieszyc *yahoo*
Grudziadz to biedne miasto,ale temat na miescie jest jeden Gollob , Gollob , Gollob.
Euforia trwa........
Szczerze to myslalem ze Gollob odcinać bedzie w G-dzu kupony a tu poszedl po "bandzie" konkretnie, wyscig genialny a troche sie znam i troche juz widziałem. Zapewnil znowu kpl publicznosci ( 7/8 tys wiecej nie wejdzie ) na nastepny mecz.

Andrzej. Jak takie CUDA dzieją się na torze grudziądzkim to ty grzeszysz że nie chodzisz.
Obejrzałem kolejny raz i zapewne jeszcze pooglądam nieraz.
Jak zazdroszcze tym co słyszeli pracę silników, czuli zapach spalanych olei i widzieli to na żywo.
Emocje musiały być wielkie.
Co z tego wyniknie jaki GKM osiagnie wynik nie mam pojecia bo to dopiero II kolejka ?
Teraz kolej wyjazd na Wroclaw a pozniej jak sie tu mowi dwa teoretycznie łatwe mecze u siebie Tarnow , Rzeszow.
Ciekawi mnie kto byl konstruktorem z imienia i nazwiska sciezek na betonie to tez wazny aspekt tego spotkania, ale niestety nie wiem ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2015, o 21:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
Andrzej. Jak takie CUDA dzieją się na torze grudziądzkim to ty grzeszysz że nie chodzisz.
Obejrzałem kolejny raz i zapewne jeszcze pooglądam nieraz.
Jak zazdroszcze tym co słyszeli pracę silników, czuli zapach spalanych olei i widzieli to na żywo.
Emocje musiały być wielkie.

Pewnie emocje były bo to było widac w TV jak zmienialo sie prowadzenie. Tez myslałem po ktoryms z biegow ze Gorzow juz łyka GKM a tu ........
Czas pokaże w jakim miejscu jest i o co jedzie GKM.
A mit ze na betonie nie mozna sie scigac,mijac mozna wlozyc miedzy bajki bo bylo to widac w G-dzu ze mozna.
Tor jest robiony pod zawodnikow i byli wszyscy procz juniorow spasowani jak nigdy.
Praktycznie kazdy nawet Jeleń mieszał na torze.
Artiom był tak szybki,wygrywal z taką przewagą ze poszedl w zapomnienie kosztem Golloba pomimo kpl pkt z bonusem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL