FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 paź 2014, o 20:31 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Ja nie żartuje,
Misiek nie śpi.
Misiek harcuje.
:lol:

Myślicie że robię sobie jaja?

ROBERT MISTRZEM NIEMIEC - strona niemiecka

Obrazek

I PO POLSKU

Jak zwykle z przyjemnością piszę: Robert gratulujemy. Misiek - Dziękujemy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2014, o 08:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Gratulacje *good*

Przeczytalem z ciekawoscia: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/471705/nigdzie-nie-bede-pchac-sie-na-sile-rozmowa-z-robertem-miskowiakiem-zawodnikiem-k

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2014, o 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):
Ja nie żartuje,
Misiek nie śpi.
Misiek harcuje.
:lol:



He, he...grunt to mieć nosa - kiedy dołączyć do drużyny! :lol: *good*


macbulwa napisał(a):
Gratulacje *good*



Dołączam się!

Mistrz Niemiec - może zabrzmieć dumnie i nobilitująco, ale nie wśród znawców tematu - bo akurat ta Bundesliga
nie jest tak prestiżowa jak w wielu innych dyscyplinach i póki co - pozostaje radosnym ściganiem na zasadach 'pospolitego ruszenia'. :)

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2014, o 20:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Jako zagorzaly antyk-ibic nie znam niuansow tematyki, ale
Cytuj:
pozostaje radosnym ściganiem na zasadach 'pospolitego ruszenia'
wyglada mi to na czysta definicje prawdziwego, niezdeformowanego sportu :mrgreen:

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2014, o 10:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 18:59
Posty: 28
No to Miśkowy Team jest po dość pracowitym weekendzie.

Sobota Turniej kończący sezon w Gnieźnie :) Robert zajął bardzo dobre 7 miejsce. Do wygrania zawodów zabrakło szczęścia w dwóch biegach. Małe problemy techniczne (na szczęście wiemy jakie i na przyszły sezon na pewno je rozwiążemy) w biegu 9 i 13 odebrały szanse na znalezienie się na pudle. Robert podsumował te zawody jako dobry trening. Robert Miśkowiak - 9 (3,2,d,1,3)

Niedziela Finał Złotego kasku w Rawiczu. Zawody w których startuje czołówka Polskich żużlowców startujących w większości w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kolejny sprawdzian i może najważniejszy w tym roku. Mamy obraz przygotowania fizycznego, sprzętowego i gotowość do startów w przyszłym sezonie. Moim zdaniem chłopak pokazał klasę i utarł noska Ekstraligowym przeciwnikom. Woził za sobą takie nazwiska jak Janowski-Wrocław, Buczkowski-Tarnów, Jabłoński-Częstochowa, Zengota-Leszno. Niestety zawody zakończone na 7 miejscu. Znów 7 mam nadzieję że szczęśliwa. W biegu o miejsce 5 stanęli pod taśma Miedziński i Misiek który wyszedł ze startu lepiej. Jadać na pierwszej pozycji na łuku postawiło Roberta na jedno koło (tor po 20 biegach ledwo wiązał) kleinę co spowodowało upadek. Po leżącym Miśku przejechał Adrian. Z relacji bliskich wiemy że wyglądało to okropnie :( (co Pani Wiola mama Roberta która kibicowała mu tego dnia na stadionie musiała przeżywać nawet nie chcę próbować sobie wyobrażać). Motocykl rywala przejechał po kręgosłupie, kasku i na końcu po dłoni Roberta. Poziom ciśnienia w Lublinie i Nałęczowie gdzie przebywa największy kibic Roberta - Pani Zosia wzrósł o 300%. Po chwili dostaliśmy widomość że na szczęście skończyło się na stłuczonej i spuchniętej dłoni oraz podrapanym kasku (to już drugi w tym roku). Rozmawiałem wieczorem chwile z naszym Mistrzem przez telefon. Przykłada lód mamy nadzieję że skończy się tylko na potłuczeniach.

Podsumowując ten pracowity weekend :) Zawody zaliczamy do udanych. Sportowo jesteśmy dumni z postawy Roberta, przed nami jeszcze turniej 25 października w Grudziądzu i prawdopodobnie wyjazd do Niemiec ale czekamy na konkrety.

Tutaj mam prośbę do Was :) tak samo jak my... trzymajcie kciuki za dobre propozycję na przyszły sezon. Powiem wam tak na ucho że niema klubu w 1 lidze który by nie dzwonił do Miśka z propozycjami jazdy w zespole w 2015 roku ale w tamtym tygodniu padła kolejna propozycja z jednego z klubów Ekstraligowych. Propozycja bardzo ciekawa i na pewno niespodziewana. Czekamy na konkrety i obiecuję Wam że na pewno dowiecie się pierwsi w jakich barwach będzie jeździć team Misiek&Aromatino Reacing. Tak tak Aromatino nie popełniłem błędu bo w związku z dużym prawdopodobieństwem zakazu reklamy naszych ukochanych produktów związanych z e-papierosem będzie zmiana sponsora :) oczywiście zmieni się tylko nazwa.

Pozdrawiam Was serdecznie i wracam do pracy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2014, o 12:47 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Przyjechaliśmy z żoną na psychiczny wypoczynek.
Zajebiścię się zaczął.
Od telefonu:
-Wiesz. Miedziak przejechał po Miśku. Po kręgosłupie, głowie i ręku.
Super wiadomość, zawalisty relaks, przechlapana noc bo wiadomości docierające z Rawicza były skromne.
Dzisiaj rozmawiałem z Robertem.
Boli ale.......
W sobotę będzie jeździł turniej w Niemczech.

Żużlowcy - ci sportowcy mają "jaja"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2014, o 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):
Żużlowcy - ci sportowcy mają "jaja"


Ich Rodzice - a zwłaszcza Matki obserwujące to z trybun - chyba też! :shock: *heat*


ps. skoro wszystko się skończyło się dobrze - to humorystyczny dodatek z kat. "Mama na stadionie"

Opowiadał mi Tatuś o pewnej mamie, której 2 synków jeździło w drużynie (lata '50 - chyba Świętochłowice) i była na każdym meczu.
Stawała zaraz przy bandzie za linią mety i okazywała wielką radość, gdy synkowie przywozili punkty - ale jeśli zawalali biegi,
wywijała długim parasolem - często waląc chłopaków po kaskach.
Oczywiście jeśli było można - zjeżdżali jak najdalej od bandy, narażając się jedynie na pogróżki krewkiej mamuśki, że "policzyma sie w chołpie" ... :D

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2014, o 16:04 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
inawera napisał(a):
W sobotę będzie jeździł turniej w Niemczech.


SMS-em :lol: :lol: :lol: otrzymał informację że w piątek wraz z Dawidem Lampartem będą reprezentować KMŻ w Drużynowych Mistrzostwach Polski.
Super sposób powiadamiania swoich zawodników o zawodach.
Nie wspomnę o braku zainteresowania zawodnikiem. Przecież jeżeli w klubie ktokolwiek by wiedział o wypadku w Rawiczu to chyba wcześniej zapytałby o stan zdrowia.
Ech.............................


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2014, o 17:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 18:59
Posty: 28
Znalałem kilka fotek z upadku Miśka... zobaczcie sami jak sie zaczeło i jak sie skończyło. Mnie aż ciarki chodzą po plecach... :( Dziekować Bogu że jest lekko poobijany :( Dodam jeszcze że Misiek jedzie w kasku czerwonym...


Załączniki:
Komentarz: Tak to sie zaczeło :(
146.JPG [179.54 KiB]
Pobrane 2244 razy
148.JPG [177.96 KiB]
Pobrane 2247 razy
149.JPG [186.84 KiB]
Pobrane 2244 razy
150.JPG [191.56 KiB]
Pobrane 2244 razy
151.JPG [188.05 KiB]
Pobrane 2246 razy
152.JPG [195.79 KiB]
Pobrane 2244 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2014, o 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Dobrze że jest (4) i (5) - bo (2) i (3) to "omojamatkoboska" ! *BOJE SIE* *heat*

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL