FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 17:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 kwi 2014, o 09:27 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Stało się.
REZYGNACJA PREZESA
Teraz czas na same trafne decyzje i pozytywne informacje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2014, o 09:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
inawera napisał(a):
Stało się.
REZYGNACJA PREZESA
Teraz czas na same trafne decyzje i pozytywne informacje.

Cytuje ;
Cytuj:
Szanowni Państwo, Drodzy Kibice!
Informuję, że powiadomiłem Zarząd o zamiarze złożenia rezygnacji z funkcji Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Klub Motorowo-Żużlowy "Lublin". Nastąpi to w ciągu najbliższych trzech tygodni. Moje obowiązki do chwili Walnego Zebrania Członków SKMŻ Lublin przejął Pan Andrzej Zając, Wiceprezes Zarządu. Zmiana w składzie Zarządu nie spowoduje komplikacji w funkcjonowaniu Klubu. Jednocześnie deklaruję wsparcie dla KMŻ Lublin i o to samo proszę wszystkich Sympatyków lubelskiego speedway’a.

Z poważaniem - Dariusz Sprawka Prezes Zarządu.

Hmmm to tylko zamiar zlozenia rezygnacji a roznie to moze byc patrz vide GTZ ile lat sie kulał Prezes a jego dewiza byla "nie chce ale muszę"

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2014, o 19:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):
to co usłyszeliśmy i zostało nam okazane to trochę jak powrót do czasów socjalizmu. PZMot. bierze kasę za :lol: za :o , za *smoke* i jeszcze kilka razy za *kawa* . Daje kasę na nic, na nic, i jeszcze raz na nic. Odpowiada za....... nie odpowiada za nic. Kasa dla nich, zero kasy od nich, odpowiedzialności zero. Żyć nie umierać. Brać kasiorę, z nikim się nie dzielić, nie odpowiadać za nic. *drunk*


Gdybym tak jak Ty poznawał zjawisko naocznie, to pewnie byłbym w szoku..., choć wystarczą lata obserwacji w bliższym i dalszym terenie - poparte informacjami z 'którejś_tam ręki' by nie było zdziwienia faktem, iż "Kasię Zanicką" chcą tulić/tulą wszyscy - w proporcjach zależnych od wielkości/kondycji/popularności stowarzyszenia, związku itp.




inawera napisał(a):
Piotrze jak to inaczej wygląda z perspektywy kibica. Zarząd do *bicz* prezes do *bicz* (nie żebym chwalił prezesa) ale jak wyjść do kibiców z tą nomen omen żółtą książką i próbować tłumaczyć. Jednym słowem nie twarda żużlowa nawierzchnia a bagienko. *młot*


Co konia obchodzi, że się furmanowi bat złamał...Na specjalne sentymenty bym nie liczył.
Kibic jest od kibicowania i narzekania, zarząd od organizacji, rządzenia i zrzędzenia, a zawodnicy od...zawodzenia. :)


inawera napisał(a):
Stało się.
REZYGNACJA PREZESA
Teraz czas na same trafne decyzje i pozytywne informacje.


No to nadeszła chwila prawdy - teraz się okaże, czy to tylko p.prezio był ziarenkiem hasi na sprzęgle Waszego Motoru...

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2014, o 23:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
W oczekiwaniu na 'Derby Ściany Południowo-wschodniej', warto obejrzeć fantastyczny bieg z udziałem pary zawodników,
którzy w poniedziałkowym meczu będą rywalizować, lecz już przeciwko sobie.
Chodzi o Ciapka i Łotiego, a przedstawiam gonitwę z meczu sprzed 7 lat: Stal Rzeszów - Unia Leszno

http://youtu.be/LcJidqvVu5g


ps.
zastanawiam się nad wykupieniem transmisji w iTVL, ale jest jeden problem - gdyż będąc w tym czasie w 'terenie',
byłbym zmuszony pociągnąć przez Aero2 i nie wiem czy przy tej mocy łącza nie będzie zdrady?
Próbował ktoś oglądać przez to Aero?
A po drugie - to nadawca narzucając wykupienie miesięcznego dostępu, mógłby łaskawie przedstawić plan przewidywanych transmisji sięgający dalej niż najbliższa kolejka! :evil:

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2014, o 06:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
zastanawiam się nad wykupieniem transmisji w iTVL, ale jest jeden problem - gdyż będąc w tym czasie w 'terenie',
byłbym zmuszony pociągnąć przez Aero2 i nie wiem czy przy tej mocy łącza nie będzie zdrady?
Próbował ktoś oglądać przez to Aero?
A po drugie - to nadawca narzucając wykupienie miesięcznego dostępu, mógłby łaskawie przedstawić plan przewidywanych transmisji sięgający dalej niż najbliższa kolejka! :evil:


Witaj !

Czy Aero2 pociagnie nie wiem ale raczej jestem na NIE , tez przymierzam sie do kupna karty Aero2 ale sonduje na teraz opinie na Forach.
Ale skoro masz juz modem a pewnie na USB to raczej lepiej kupic jakis starter na sam internet ( w Plusie jest za 15 zl -> 1 GB ) Wlozyc do modemu lub nawet telefonu karte sim , zrobic z fona modem i smigac na lapku po WIFI. Albo zalatwic jakis modem USB bez simlocka np. ( Huawei 3131 ) , wkladasz obojetnie jaka karte z obojetnie jakiej sieci i tez posmigasz po sieci.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 kwi 2014, o 21:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
AndrzGdz napisał(a):
Czy Aero2 pociagnie nie wiem ale raczej jestem na NIE , tez przymierzam sie do kupna karty Aero2 ale sonduje na teraz opinie na Forach.
Ale skoro masz juz modem a pewnie na USB to raczej lepiej kupic jakis starter na sam internet ( w Plusie jest za 15 zl -> 1 GB ) Wlozyc do modemu lub nawet telefonu karte sim , zrobic z fona modem i smigac na lapku po WIFI. Albo zalatwic jakis modem USB bez simlocka np. ( Huawei 3131 ) , wkladasz obojetnie jaka karte z obojetnie jakiej sieci i tez posmigasz po sieci.


Mam Aero jako kartę Sim i używam fona jako modemu, ale w przypadku dzisiejszego streamu - miałeś rację: TOTALNA PORAŻKA! :evil: :evil: :evil:
Właśnie skończyłem oglądać retransmisję tego ciekawego spotkania (choć tyle za te 15 zeta... :mrgreen: )

Remis jest dość sprawiedliwym wynikiem (zwłaszcza że 'urzędowo' będę w tym sezonie kibicował obu zespołom :lol: ), choć drużyna rzeszowska - podobnie jak Lublin na Łotwie - trochę frajersko (plus pech przy defekcie) oddała zwycięstwo.

Trzeba pochwalić chimerycznego dziś Miśka, który popisał się doskonałą szarżą w odpowiednim momencie.
In plus zaskoczyła też lubelska młodzież, a my musimy zamienić 'kevlara' Gaschkę i może jakoś będzie szło...


Wyniki w lidze ciekawe (zwłaszcza dla obstawiaczy :lol: ), ale co się dzieje z Grudziądzem - to nie wiem... *bicz*

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2014, o 17:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 18:59
Posty: 28
Jakaś nam tu cisza nastała Panowie i Panie :)
Z naszej strony musicie nas zrozumieć ale targi EUROTAB w Krakowie spędzają nam sen z powiek :) na szczęście autko spakowane :) jutro z samego rana startujemy.
Kilka nowości z teamu Misiek & Inawera Racing. Misiek praktycznie cały tamten tydzień spędził w Szwecji. Dwa silnika po kompletnych serwisach, dwa nowe po zmianie ustawień, krzywek i nowych tłoków co ma wpłynąć na lepsza prace, lepsze prędkości i napewno moment startowy.
Czwartkowy mecz w barwach Lejonen Gislaved Robert zakończył z wynikiem 9 pkt i 2 bonusów :)
Przed nami w czwartek kolejny mecz w Szwecji, sobota trening na Lubelskim torze a niedziela pełna nerwów bo przed nami arcy ważny mecz z Bydgoszczą.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2014, o 17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Łoli napisał(a):
Przed nami w czwartek kolejny mecz w Szwecji, sobota trening na Lubelskim torze a niedziela pełna nerwów bo przed nami arcy ważny mecz z Bydgoszczą.


Miałem napisać, że jeszcze barażyk o wejście do finału ZK w Tarnowie, ale coś mnie tchnęło - sprawdziłem, że odwołane...

A za pół godz. roztrojenie jaźni *BOJE SIE* :
ekran 1 - SGP
ekran 2 - Barca - Atletico
ekran 3 - Polska - Macedonia
...hokej już odpuszczam :lol:

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2014, o 17:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 18:59
Posty: 28
Tak Piotr stety i niestety ale Złoty Kask w Tarnowie odwołany :)
My tylko GP w Tampare :) trzymamy kciuki za Jarka. Chce też poobserwować jego motocykl bo Robert ma tak samo zestawione maszynki wiec zobaczymy co Hampel pokaże :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2014, o 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Łoli napisał(a):
My tylko GP w Tampare :) trzymamy kciuki za Jarka. Chce też poobserwować jego motocykl bo Robert ma tak samo zestawione maszynki wiec zobaczymy co Hampel pokaże :)


Po 2 seriach - suche buły :evil:
...więc zacznijcie już przestawiać 'maszynki'! ;)
(a wiadomo, że porównanie może być jeno powierzchowne, bo inny tor i to-tamto...)

ps. aaale się Stal Rzeszów bezbłędnie na wizję z SGP wcisła!!!! :o :lol:

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL